reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Wstrzymam sie jeszcze zobacze czy bedzie sie cos nasilalo czy moze ustapi. Boje sie, ze mnie niepotrzebnie tam zatrzymaja.
Zależy jaką masz izbę. U mnie jest tak, że muszę być przyjęta na oddział jak przyjeżdżam na izbe, więc każda wizyta to trzy dni pobytu, ale są szpitale gdzie robią ktg na izbie i wtedy ty decydujesz czy przyjmujesz Sie na oddział czy nie.
 
dziewczyny ja nadal nie mam fotelika. Doradźcie jakiś tani i bez bazy, Myślałam nad cybex aton lub maxi cosi citi, wiecie coś może na ich temat ?
ja się decyduję na cybexa, ale chyba clouda, bo można go rozłożyć w gondoli do leżenia, ale początkowo patrzyłam na atony (b i m) też mają dobre opinie i są tańsze. A gdyby nie ten cybex, to chyba kupiłabym avionaut pixel, jest w podobnej cenie co atony, a jest to polska firma (wózek kupuję polskiej firmy :) ), a miał bardzo dobre wyniki w testach bezpieczeństwa i jest naprawdę lekki.

Jeśli chcesz fotelik bez bazy, to koniecznie poproś w sklepie, żeby przymierzyli Ci go do auta i pokazali jak prawidłowo zapinać - inaczej może nie pełnić prawidłowo swojej roli
 
ja się decyduję na cybexa, ale chyba clouda, bo można go rozłożyć w gondoli do leżenia, ale początkowo patrzyłam na atony (b i m) też mają dobre opinie i są tańsze. A gdyby nie ten cybex, to chyba kupiłabym avionaut pixel, jest w podobnej cenie co atony, a jest to polska firma (wózek kupuję polskiej firmy :) ), a miał bardzo dobre wyniki w testach bezpieczeństwa i jest naprawdę lekki.

Jeśli chcesz fotelik bez bazy, to koniecznie poproś w sklepie, żeby przymierzyli Ci go do auta i pokazali jak prawidłowo zapinać - inaczej może nie pełnić prawidłowo swojej roli
Ja kupuję przez neta i mam kilka samochodów, więc nie dopasuje w 100% do auta niestety.
 
Ja kupuję przez neta i mam kilka samochodów, więc nie dopasuje w 100% do auta niestety.
To chyba jedyna opcja będzie z bazą. Ja kupiłam wozek przez neta 3w1 i okazało się, że fotelik nie nadaje się do mojego auta, nie był stabilny jak go zamontowaliśmy i musieliśmy kupić jeszcze jeden, tym razem z bazą. Tamten się przyda, jak będę chciała go zamontować do ramy wózka żeby szybko wyskoczyć do sklepu czy coś zamiast ciągać gondole, ale tylko do tego się nada niestety.
 
To chyba jedyna opcja będzie z bazą. Ja kupiłam wozek przez neta 3w1 i okazało się, że fotelik nie nadaje się do mojego auta, nie był stabilny jak go zamontowaliśmy i musieliśmy kupić jeszcze jeden, tym razem z bazą. Tamten się przyda, jak będę chciała go zamontować do ramy wózka żeby szybko wyskoczyć do sklepu czy coś zamiast ciągać gondole, ale tylko do tego się nada niestety.
zobaczę, najwyżej zwrócę, na bazę na pewno nie będę mogła sobie pozwolić póki co.
 
reklama
cybexy z tego co kojarzę można montować zarówno do bazy jak i pasami, więc może spróbujcie ustalić jedno auto, którym się będziecie najczęściej poruszać z maluchem i do niego sprawdzić czy pasuje? a za jakiś czas może dokupicie sobie bazę (to jest też dużo wygodniejsze rozwiązanie, bo jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to prawidłowo dopasowany i zapięty pasami fotelik jest tak samo bezpieczny). Tak czy inaczej wolałabym gdzieś podjechać i dopasować fotelik przy pomocy obsługi sklepu, która się na tym zna do auta najczęściej używanego, niż kupować w ciemno
 
Do góry