reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny a w co się pakujecie ? Walizka czy torba, jakie wymiary ?
Bierzecie coś więcej do szpitala niż jest w wytycznych, bo wiecie, że wam się przydało?
Ja dostałam radę żeby obowiązkowo wziąć ze sobą czopki, podobno ratują życie po CC 🤣
Ja dziewczynki pakuje w torbe treningowa a siebie w walizke na kolkach.to ja wezme syrop ze soba ta laktuloze ;p
 
Dziewczyny a w co się pakujecie ? Walizka czy torba, jakie wymiary ?
Bierzecie coś więcej do szpitala niż jest w wytycznych, bo wiecie, że wam się przydało?
Ja dostałam radę żeby obowiązkowo wziąć ze sobą czopki, podobno ratują życie po CC 🤣
Ja sie pakuje w walizke taka srednia i torbe treningowa 😁 na pewno musze wziac nakladki na sutki bo z synem mi sie przydaly i lewatywe, zeby mi zrobily przed porodem 😋
 
Ja biorę floradix w tabletkach, bo syropkow nie lubię i faktycznie jest świetny, w dodatku dla wegetarian, więc idealny dla mnie. Tylko tabletki muszę zawsze zamawiać, bo nie mają ich na stanie.
A to nawet nie wiedziałam, że mają tabletki. Mi ten syropek smakuje :) ale co najważniejsze, zero po nim rewolucji żołądkowych, biegunek czy innych nieprzyjemności.
 
Cześć dziewczyny!
To moja córcia. 29+5, waży 1283g.
U nas wszystko ok. 🙂
Do wózka mamy śpiwór, już kupiony. Czeka 😅
widzę, że u Ciebie jak i u mnie pępowina na twarzy ;) przez to moje zdjęcie 3D jest mniej ostre ;)
Lekarz coś Ci mówił na temat wagi? bo widzę że zbliżona do wagi mojej córki 30+0 1317g
 
A to nawet nie wiedziałam, że mają tabletki. Mi ten syropek smakuje :) ale co najważniejsze, zero po nim rewolucji żołądkowych, biegunek czy innych nieprzyjemności.
Ja mam odkąd suplementuje żelazo, tak regularne wizyty w toalecie, że żal mi go odstawiać.
Ja wolę jakoś tabletki, od dziecka wolałam to niż syropy.
 
Dziewczyny a w co się pakujecie ? Walizka czy torba, jakie wymiary ?
Bierzecie coś więcej do szpitala niż jest w wytycznych, bo wiecie, że wam się przydało?
Ja dostałam radę żeby obowiązkowo wziąć ze sobą czopki, podobno ratują życie po CC 🤣
Ja spakowałem w walizkę na kółkach a resztę co się nie zmieściło w mała torbę. Spakowałam dodatkowo laktator i butelkę. Chociaż mam nadzieję że nie przyda się. Przy córce odciagałam mleko ale to była inna historia bo córka od razu po porodzie trafiła na neonatologie do inkubatora i nie karmiłam piersią
 
reklama
Środki higieniczne do porodu i po kupujecie stacjonarnie czy przez internet?
Ja kupowałam wszystko w aptece internetowej Gemini i polecam

Ja zamówiłam z allegro takie rzeczy jak podkłady, majtki poporodowe i wkładki laktacyjne. Jakoś ta forma mi bardziej odpowiada. A wczoraj przyszły już koszule - jedna do porodu a druga po.
 
Do góry