reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ubranek tam nie zamawiałam, ale zamawialam inne rzeczy, to nie były dobrej jakości. Ale może akurat tak trafiłam. Natomiast moja kuzynka namiętnie kupuje na Ali:)
Ja na Ali nic nie kupuje. Wierzę w to co widzę fizycznie w sklepie i na Allegro. Choć przyznam, że niektóre rozwiązania z Ali skłoniły mnie do założenia konta. Tam są naprawdę exstra gadżety... 😃 Ale do kupna nie mogę się przemóc.
 
Ubranek tam nie zamawiałam, ale zamawialam inne rzeczy, to nie były dobrej jakości. Ale może akurat tak trafiłam. Natomiast moja kuzynka namiętnie kupuje na Ali:)
a zapytałabyś się czy kupuje jakieś ubranka ? Może ma jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę. Bo ja szukam, ale wiadomo, że najlepiej z polecenia.
Chyba, że ktoś zna jakieś sklepy internetowe z ciuszkami dla maluchów,takimi naprawdę ładnymi, bo to co oferują sklepy mi się na maksa nie podoba.
 
A jak będzie niespodzianka? :p

Ja mam podobnie, brakuje mi na chwilę obecną tylko materaca do łóżeczka :)
Już nie wierzę w niespodzianki 😉
No mnie brakuje jeszcze dla siebie biustonosza do karmienia i koszuli nocnej. Po trójce dzieci i po 6ciu latach ukrywania w szafie (mąż chciał mi wywalić, żeby nie kusić losu) do niczego się nie nadają...
 
Już nie wierzę w niespodzianki 😉
No mnie brakuje jeszcze dla siebie biustonosza do karmienia i koszuli nocnej. Po trójce dzieci i po 6ciu latach ukrywania w szafie (mąż chciał mi wywalić, żeby nie kusić losu) do niczego się nie nadają...
Mój szpital w liście rzeczy które mamy mają zabrać do szpitala pisze o 5 koszulach rozpinanych na biuscie...czy serio aż tyle potrzeba??
 
Mój szpital w liście rzeczy które mamy mają zabrać do szpitala pisze o 5 koszulach rozpinanych na biuscie...czy serio aż tyle potrzeba??
Ja miałam 2 sztuki przy pierwszej przy kolejnych już 3 sztuki. W jednej chodzę, jedna się pierze, jedna schnie. Może się boją, że pobrudzisz się w tym szpitalu... W moim szpitalu mieliśmy podkłady i pobrudzila mi się tylko jedna sztuka przez całe 2 tygodnie leżenia (córcia miała zapalenie płuc).
 
Powiem wam szczerze, że zaczynam być przerażona tą całą wyprawką. Ubranka, cały pokoik trzeba zrobić, wózek kupić. Aż mi niedobrze na samą myśl 😂
 
reklama
Do góry