reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

O ludzie, dziewczyny, teraz jak zaczęłyście pisać o tych ubrankach, to zdałam sobie sprawę jak mało wiem :o ale mam nadzieję, że jak wrócę do PL za dwa miesiące i prawdopodobnie wtedy już przejdę na L4, to te wszystkie tematy rozkminię :)

A co do imion, ja nastawiałam się na dziewczynkę i miałam dużo pomysłów, a okazało się że jest chłopiec i w zasadzie tylko jedno chodzi mi po głowie, przyszłemu tatusiowi też się podoba, ale martwi mnie że jest dosyć popularne obecnie :(

Myślicie że przy końcówce 17ego tygodnia w pierwszej ciąży mogę już czuć ruchy? Bo czasem mnie coś smyrnie, ale nie wiem czy to ruchy, wzdęcia czy siła autosugestii :D

Byłam dzisiaj u lekarza i jesteśmy w tym samym tygodniu i powiedział, że jak najbardziej w pierwszej ciąży można już czuć ruchy w 17 tc 😃
 
reklama
Ja mam termin na 21.01.21.
Obecnie jesteśmy 19tc i kilka dni temu robione usg i okazuje się że mamy łożysko przodujące. Lekarz mówi że normalnie pewnie miałoby szansę się podnieść ale u nas jest to konsekwencja czyszczenia po ostatnim porodzie. Czy któraś mama też tak miała?
Ja też 21.01.🙃
 
Cześć Dziewczyny ! To moja pierwsza ciąża termin mam na 18.01.21 😀Dopiero do was dołączam a tu tyle treści !! ;D Jestem w 20 tygodniu ciąży wczoraj miałam USG i będzie chłopak prawdopodobnie Jaś.Niepokoi mnie to ze nadal nie czuje ruchów ale podobno wszystko dobrze się rozwija ;D. Firma jak tylko dowiedziała się ze jestem w ciąży powiedzieli ze nie mają dla mnie pracy i ze mam iść na L4. Tez ktoś tak miał?
 
moj
Cześć Dziewczyny ! To moja pierwsza ciąża termin mam na 18.01.21 😀Dopiero do was dołączam a tu tyle treści !! ;D Jestem w 20 tygodniu ciąży wczoraj miałam USG i będzie chłopak prawdopodobnie Jaś.Niepokoi mnie to ze nadal nie czuje ruchów ale podobno wszystko dobrze się rozwija ;D. Firma jak tylko dowiedziała się ze jestem w ciąży powiedzieli ze nie mają dla mnie pracy i ze mam iść na L4. Tez ktoś tak miał?


mi moj lekarz prowadzacy na nfz nie chcial wypisac L4... bo ciąża prawidłowa, bo jego nfz będzie ścigał, bo na starość się to odlicza od emerytury, bo jestem na utrzymaniu zusu, że ja powinnam u pracodawcy wymóc odstąpienie od świadczenia usług i siedzieć w domu na ich koszt.... skończyło sie L4 prywatnie ;)
 
reklama
Do góry