reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa, ale mam do Was pytanie, czy poznałyście już płeć Maleństwa? Ja bardzo pragnęłam dziewczynki, miałam badania prenatalne w 13 tygodniu (tydzień temu) i lekarz stwierdził na 70% chłopca, ja sama nawet widziałam coś sterczącego na usg i się rozczarowałam, tak bardzo czułam że to będzie dziewczynka! Dodatkowo od 6 tygodnia mdłości i wymioty które dopiero ustępują. Kolejna wizytę mam dopiero w sierpniu ale cały czas mam nadzieję że lekarz oznajmi mi wieść o dziewczynce... Czy któraś z Was miała może taka sytuację? 🙏
Ja miałam dziś prenatalne i mi powiedziano, że przed 16 tyg zarówno ona jak i wielu lekarzy nie podejmuje się mówienia O płci gdyż często są wtedy pomyłki
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa, ale mam do Was pytanie, czy poznałyście już płeć Maleństwa? Ja bardzo pragnęłam dziewczynki, miałam badania prenatalne w 13 tygodniu (tydzień temu) i lekarz stwierdził na 70% chłopca, ja sama nawet widziałam coś sterczącego na usg i się rozczarowałam, tak bardzo czułam że to będzie dziewczynka! Dodatkowo od 6 tygodnia mdłości i wymioty które dopiero ustępują. Kolejna wizytę mam dopiero w sierpniu ale cały czas mam nadzieję że lekarz oznajmi mi wieść o dziewczynce... Czy któraś z Was miała może taka sytuację? 🙏
Ja nie znam jeszcze plci moze na polowkowych sie dowiem.wymioty zgaga mdlosci i zawroty glowy omdlenia nic nie mija.
 
Cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa, ale mam do Was pytanie, czy poznałyście już płeć Maleństwa? Ja bardzo pragnęłam dziewczynki, miałam badania prenatalne w 13 tygodniu (tydzień temu) i lekarz stwierdził na 70% chłopca, ja sama nawet widziałam coś sterczącego na usg i się rozczarowałam, tak bardzo czułam że to będzie dziewczynka! Dodatkowo od 6 tygodnia mdłości i wymioty które dopiero ustępują. Kolejna wizytę mam dopiero w sierpniu ale cały czas mam nadzieję że lekarz oznajmi mi wieść o dziewczynce... Czy któraś z Was miała może taka sytuację? 🙏

U mnie tez lekarz na tym etapie stwierdził chłopca i dodał ze różnie może ale bardzo by się zdziwił gdyby to dziewczynka była, bo niby narządy na tym etapie są takie same ale jak mocno jest podniesione do góry to mało prawdopodobna dziewczynka, natomiast w druga stronę często na tym etapie zdarzają się pomyłki :)
 
U mnie tez lekarz na tym etapie stwierdził chłopca i dodał ze różnie może ale bardzo by się zdziwił gdyby to dziewczynka była, bo niby narządy na tym etapie są takie same ale jak mocno jest podniesione do góry to mało prawdopodobna dziewczynka, natomiast w druga stronę często na tym etapie zdarzają się pomyłki :)
Dziękuję za odpowiedź 🙂
 
A jeśli chodzi o wymioty to mam dokładnie tak jak Ty. W dodatku końca nie widać :D także tez myślałam ze będzie dziewczynka, mimo ze po cichu liczyłam na chłopaka.
Ja z tymi wymiotami to w pewnym momencie myślałam że się wykończę, spadłam mocno z wagi i naprawdę bywało bardzo ciężko ale lekarz powiedział mi że jego bardzo takie objawy cieszą bo to oznacza że ciąża rozwija się prawidłowo i rzeczywiście Maleństwo rośnie jak na drożdżach i wszystko w porządku 🥰 mam wrażenie że teraz te objawy zaczynają ustępować od kiedy zaczął się 2 trymestr, choć i tak bardzo uważam co jem by zaraz tego przypadkiem nie zwrócić 🤢 my kobiety musimy być silne i przetrwać te ciężkie chwilę 💪
 
reklama
Ja z tymi wymiotami to w pewnym momencie myślałam że się wykończę, spadłam mocno z wagi i naprawdę bywało bardzo ciężko ale lekarz powiedział mi że jego bardzo takie objawy cieszą bo to oznacza że ciąża rozwija się prawidłowo i rzeczywiście Maleństwo rośnie jak na drożdżach i wszystko w porządku 🥰 mam wrażenie że teraz te objawy zaczynają ustępować od kiedy zaczął się 2 trymestr, choć i tak bardzo uważam co jem by zaraz tego przypadkiem nie zwrócić 🤢 my kobiety musimy być silne i przetrwać te ciężkie chwilę 💪

Zazdroszczę ze już Ci lepiej. Ja to jeszcze średnio. Miałam dwa lepsze dni a teraz jakby znowu wraca. Jeszcze bol pleców doszedł także objawy pełna para. Przynajmniej się nie martwię ze coś nietak bo dzidziuś daje znaki 😂
 
Do góry