reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Nie wiem jak typowe samopoczucie. Ale słyszałam ze przy dziewczynkach raczej są częste wymioty i mdłości. A ja codziennie wymiotuje. No od dwóch dni jest w miarę, może dlatego ze odstawiłam duphaston i 14 tydzień leci to czas najwyższy na radość z ciąży :D
Ja przy dziewczynce zero mdłości i wymiotow.super samopoczucie.
 
Robiłam tydzień temu w środę by od razu lekarz miał wyniki ( tak miałam wykonac). Zdejcia dostałam, ale opis mam mieć do odebrania u swojego lekarza prowadzącego bo cos nie tak z drukarką miała ;/.
A u mnie za pappa choc przy 3 niemiarodajne czekam od 30 czerwca i nadal nie ma a lekarz mnie sciga:/niby ten sam szpital i poradnia a za kazdym wynikiem trzeba biegac samemu i czekac godz by ci pow ze nie ma
 
A u mnie za pappa choc przy 3 niemiarodajne czekam od 30 czerwca i nadal nie ma a lekarz mnie sciga:/niby ten sam szpital i poradnia a za kazdym wynikiem trzeba biegac samemu i czekac godz by ci pow ze nie ma
Straszne to... Zdradzisz w której poradni tak biedne ciężarne ganiają? Przecież mogliby sami o to dbać a nie człowiek biega i się stresuje...
 
reklama
Do góry