reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Widze ze grupa umarla śmiercią naturalną, kto to tam zapisywal do prywatnej bo ani widu ani slychu bym w niej byla. Mi minely 2 tyg i nic!

@KasiaKar kilkukrotnie przecież pisała na tym forum, że jeżeli komuś miną 2 tygodnie i będzie chciał dołączyć do grupy prywatnej, to musi się do niej zgłosić na priv - potem Kasia zbiera grupe dziewczyn i ok. 1/2 razy w tygodniu przekazuje admince, żeby Was dodała 😉
 
reklama
Ja mam za tydzień, właśnie w 13 i tez jestem ciekawa czy już mi coś powie więcej na ten temat. Chociaż przypuszczenia :D

Miłego dnia wszystkim :)
Myślę, że już coś będziesz wiedziała 😊 a jak nie to na pewno na jakiejś kolejnej wizycie.
Ja tak miałam z synem, że nie chciał za nic pokazać co ma i dowiedziałam się dopiero na połówkowych 🤷🏻‍♀️😅
 
Cześć dziewczyny, co z tą drugą grupą? Ja mam 1 usg prenatalne 13.07. Już po biochemii. Czuję się dobrze. Pracuję nadal i oby tylko wszystko dobrze wyszło na badaniu. Pozdrawiam wszystkie mamunie, miłego dnia 😘
 
Widze ze grupa umarla śmiercią naturalną, kto to tam zapisywal do prywatnej bo ani widu ani slychu bym w niej byla. Mi minely 2 tyg i nic!

Lena no sorki, ale to nie w moim interesie sprawdzać, czy Ty już możesz sie zapisać czy nie. :-) :)
Sprawdzam tylko te, które sie do mnie zgłaszają i tak jak dziewczyny pisały dodaje raz albo dwa razy w tygodniu.
 
Cześć dziewczyny, co z tą drugą grupą? Ja mam 1 usg prenatalne 13.07. Już po biochemii. Czuję się dobrze. Pracuję nadal i oby tylko wszystko dobrze wyszło na badaniu. Pozdrawiam wszystkie mamunie, miłego dnia 😘

Jagódka przecież się zgłosiłaś, zostałaś dodana i wczoraj Cię pytałam czy będziesz się udzielać i dałam Ci link do grupy. Piszesz, że chcesz być w grupie pryw a do dziś się tam nie pojawiłaś. To ja się pytam teraz pytam o co Ty w ogóle teraz pytasz?
 
Jagódka przecież się zgłosiłaś, zostałaś dodana i wczoraj Cię pytałam czy będziesz się udzielać i dałam Ci link do grupy. Piszesz, że chcesz być w grupie pryw a do dziś się tam nie pojawiłaś. To ja się pytam teraz pytam o co Ty w ogóle teraz pytasz?
Moze nawet nie wie ze w niej jest[emoji16][emoji16]
 
reklama
Do góry