reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja tam czuje że będę mieć chłopca. Jem jak na chłopaka. Ale zobaczymy. Mam takiego stresa przed jutrem i wizyta :-( cała w stresie jestem. Aż Wszytsko mnie boli.
To możemy trzymać kciuki wspólnie za siebie nazwajem, bo ja też jutro o 13.10 [emoji85] cieszę się i boję.. Np jeszcze ani razu nie miałam mierzone jak serduszko bije i mam nadzieję, że będzie ok..
 
Ja tam czuje że będę mieć chłopca. Jem jak na chłopaka. Ale zobaczymy. Mam takiego stresa przed jutrem i wizyta :-( cała w stresie jestem. Aż Wszytsko mnie boli.
Trzymam kciuki by było wszystko dobrze;)

P.s ja też na początku czułam, że chłopak... Ale teraz już nie wiem.
A któraś z Was ma jeszcze jakieś przeczucia?
 
reklama
Do góry