reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Hej dziewczyny [emoji6] ja dziś niewyspana jak nie wiem co a akurat zbieram się do kościoła za msze za babcie.. Usnę tam na siedzaco chyba [emoji12] miłego dnia [emoji3059]
 
Hej laseczki 😘 ja właśnie pije kawkę 🖤 oj dawno mi tak nie smakowała. Może to uroki 4 miesiąca, bo właśnie dzisiaj go zaczęłam.
Mam nadzieję, że te dziewczyny co plamią to nic groźnego i to tylko jakieś małe krwiaczki!
 
Mmmm kawa ostatni raz piłam 4 lata temu. Po zakończeniu karmienia chyba wrócę do picia kawy. Już od marca mnie ciągnęło ale że się staraliśmy to nawet nie zaczynałam🙂
 
Mmmm kawa ostatni raz piłam 4 lata temu. Po zakończeniu karmienia chyba wrócę do picia kawy. Już od marca mnie ciągnęło ale że się staraliśmy to nawet nie zaczynałam🙂
No mi jedna kawka w ciąży dobrze robi, bo mam strasznie niskie ciśnienie i jak nie wypije to mnie głowa boli 🙈 więc cieszę się, że smaki mi wróciły.
A mam ekspres więc grzech nie skorzystać 🥰
 
Cześć, A moja noc bardzo ciężka. Od 3.30 meczyly mnie wzdęcia. Brzuch bardzo bolał. Wzięłam nospe I jakoś po 4 zasnęłam. Lekko odpuscilo. A w ciazy można brać ekspumisan ? ( nie wiem czy dobrze napisałam )
 
reklama
Do góry