reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
AnMil ja Np dziś ani razu nie wymiotowałam i tak już chwile mam , czasami wiadomo jeszcze coś się może przytrafić ale już jest super :)
 
Ulotka
 

Załączniki

  • 20200702_152648.jpg
    20200702_152648.jpg
    969,2 KB · Wyświetleń: 46
Przyszly mi wyniki badan prenatalnych uzupelnione o wynik testu pappa. Wysokie ryzyko u obu dzieci :( 1:165 i 1:284
Dzwonilam do mojego gina i mam sie umowic do genetyka i przemyśleć czy chce robic amniopunkcje, nifty, czy nic niw robic. Jestem zalamana. Kolowrotek w glowie, lzy mi same leca. Masakra jakaś. Na usg bylo wszystko w porzadku. Teraz zaluje, ze robilam te cholerna pappe
Inka głową do góry, wiem, że pewnie to Cie nie pocieszy, ale wczoraj czytałam, że 70% pappa po aminopuncji wychodziło dobrze, a 30 tylko źle. I to przy 1:50. U Ciebie jest całkiem dobrze. Nie wierzę w pappa. Usg dla mnie jest kluczowe!
Trzymam za Ciebie ogromne kciuki ❤️❤️
 
Inka głową do góry, wiem, że pewnie to Cie nie pocieszy, ale wczoraj czytałam, że 70% pappa po aminopuncji wychodziło dobrze, a 30 tylko źle. I to przy 1:50. U Ciebie jest całkiem dobrze. Nie wierzę w pappa. Usg dla mnie jest kluczowe!
Trzymam za Ciebie ogromne kciuki ❤❤
Ja też tak czytałam a koleżanka wspomniała, że ryzyko poronienia przy amino jest mniejsze niż 1% więc nie ma takiego dramatu - a pewnie test amnio to już 100% pewności.
 
reklama
Do góry