reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ciężki dzień na forum dzisiaj.. Sama już myślę czy sensownie było robić pappa.. Działa to w 2 strony albo masz większy luz albo stres do końca ciąży.. Ehh chciałabym mieć już to za sobą.
 
Ciężki dzień na forum dzisiaj.. Sama już myślę czy sensownie było robić pappa.. Działa to w 2 strony albo masz większy luz albo stres do końca ciąży.. Ehh chciałabym mieć już to za sobą.

Jak już zrobiłaś to się nie zastanawiaj i nie zadręczaj - może akurat ryzyko wyjdzie u Ciebie niziutkie i tylko Cię uspokoi, a gdyby wyszło cokolwiek mniej optymistycznie to po prostu musisz mieć z tyłu głowy, ze to wcale nie oznacza ze z Twoim dzieciątkiem cokolwiek jest nie tak 😘
 
Jak już zrobiłaś to się nie zastanawiaj i nie zadręczaj - może akurat ryzyko wyjdzie u Ciebie niziutkie i tylko Cię uspokoi, a gdyby wyszło cokolwiek mniej optymistycznie to po prostu musisz mieć z tyłu głowy, ze to wcale nie oznacza ze z Twoim dzieciątkiem cokolwiek jest nie tak 😘
No do tej pory to pierwszy raz że takiego pietra złapałam.. Nie wiem może dlatego że blisko badania i nawet się zastanawiam czy serduszko dalej bije... A co dopiero czy jakieś wady są.. Tak czy inaczej będzie trzeba się z tym zmierzyć.. Co innego nam pozostanie w tej sytuacji.. Ehh
 
Ja pójdę na papa 10+ 4 a na prenatalne 13+3. Dzwoniłam do tego gabinetu co robią papa i prenatalne i babka mi powiedziała zebym papa zrobiła normalnie w diagnostyce bo oni maja umowę podpisana wysyłają i tak badania do ich laboratorium a wiadomo diagnostykę każdy ma pod nosem. A i na papa wcześniej żeby iść już z wynikami na usg bo usłyszałam ze tak jest najbardziej optymalnie bo wtedy bedzie pełen obraz już na miejscu. Idę do Krakowa do „ Dobre USG”.
Powiem Wam ze teraz to się zaczęłam mega stresować jak to będzie z Naszymi fasolkami... oczywiście wizyta kontrolna jutro to tez mam panikę od 2 dni i wizje ze serduszko może nie bić...
człowiek żył spokojnie to się dzieci zachciało 🙈😂
Dobre usg ja bardzo polecam te miejsce❤
 
Czyli jak mamy ja 34 a partner 33,to tez pewnie cos na tym cholernym tescie wyjdzie.Booooooooze
Nie nastawiałabym sie zle, pewnie mozesz sie pozytywnie zaskoczyc. Jest ryzyko podstawowe i skorelowane. W podstawowym niestety dla ZD jest wysokie przy wieku powyzej 35, dlatego tak istotny jest mądry lekarz prowadzący.
 
reklama
Do góry