reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

A czy Ty dziś miałaś dopiero usg prenatalne? Czyli nie uwzględnili wyniku usg w ogólnym wyniku pappa? Nie pamiętam jak to było ale wydaje mi się że powinien być wynik skorygowany właśnie o wynik usg min?
Ja miałam pobranie krwi w poniedziałek A dziś usg. Więc dodali wszystko do siebie i wyszły takie kwiatki trisomia21 1:101...
Ale nie będę robić amino dla mnje to za duże ryzyko poronienia niż ta trisomia. Wydaje mi sie ze gdyby było coś nie tak z dzidzia to wyszło by też na usg
 
reklama
Supcio, zrobimy może sobie osobny wątek na remonty, bo nas dziewczyny powieszą jak będziemy spamować co chwile 🤓 Normalnie to jest mój ulubiony temat i mogę ciagle gadać o ofercie sklepów 👀
Ekstra! Mam nadzieję, ze bede nadążać, bo mnie jednak troche budzet ogranicza. Mamy do zrobienia dwa pokoje i korytarz. Dom stary, wszystko stare. Pojutrze moj zaczyna urlop i będzie w pierwszym pokoju ściągal podloge, potem kul sciany itd. Drugi pokoj to samo. Do korytarza maja przyjść jyz fachowcy, bo on jakby mual robic tylko po pracy, to by mu do przyszlego roku zeszlo, bo tez do zera trzeva wszystko wydupcyc.
 
Spoko. W sumie nie wiem po co.pytam, bo raczej i tak nic na razie nie kupie. Robie wstepny kosztorys remontu i juz mnie glowa boli od wydatków 😅
Calkiem mozliwe, ze bede was teraz zadrwczac zdjęciami wszelkimi, ale nie zrazajcie.sieA ;) na pierwszy ogien tapeta, zdjecie nizej, do pokoju trojki dzieci, dwoch chłopców i dziewczynki. Zakochalam sie w niej, mojemu mężowi sie bardzo podoba tez, ale nie wiem czy nie za dziewczeca. Druga rzecz- łóżko dla starszegi synka. Jak mlodziki sieto.urodza, to bedzie mial prawir 2 lata i dostanie nowe łóżko. Ktore fajniejsze wg was?
Zobacz załącznik 1142027Zobacz załącznik 1142028Zobacz załącznik 1142029
Uwielbiam remonty, sama w zeszlym tygodniu skończyłam pokoik synka. A co do łóżka koniecznie z barierka, zawsze jest zabezpieczenie... Mój mąż sam zrobił Lesiowi łóżko na podstawie projektu jednej z firm-polecam połowa ceny a jaka satysfakcja🙂 Co do tapety to wszystkie piękne 😍. Ja postawiłam na naklejki, ale ze względu na zly stan ścian.
 
Ja od 1.5 tygodnia brałam połowę dawki Duphastonu i rzeczywiście od tego czasu jest znacznie lepiej, ale w ogóle tego nie kojarzyłam z tabletkami! Od jutra odstawiam całkiem. Ciekawe czy będzie jeszcze lepiej [emoji16]

Daj znać jak będziesz się czuła - u mnie z samopoczuciem jest naprawdę dzień do nocy po odstawieniu.. zaczęłam normalnie funkcjonować, śniadanie zostaje w żołądku, a nie w toalecie i nawet w domu poogarniałam 🙈🙊
 
Uwielbiam remonty, sama w zeszlym tygodniu skończyłam pokoik synka. A co do łóżka koniecznie z barierka, zawsze jest zabezpieczenie... Mój mąż sam zrobił Lesiowi łóżko na podstawie projektu jednej z firm-polecam połowa ceny a jaka satysfakcja🙂 Co do tapety to wszystkie piękne 😍. Ja postawiłam na naklejki, ale ze względu na zly stan ścian.
Moj mąż nie ma na to czasu zwyczajnie. Barierke jesli bedzie trzeba tobedzie dorobi, ale cale lozko nie ma szans :)
 
Wysłałam Ci w wiadomości prywatnej żeby dziewczyna tutaj nie spamować zdjęciami ❤.

O nieee! A ja tak czekałam na to zdjęcie! 😁 nie ma czegoś takiego jak "spamować zdjęciami" - jakby każda wrzucała swoje codziennie to patrzyłabym na nie z takim samym zapałem - najpiękniejsza rzecz na tym forum - jak tylko bedziemy miały wątek zamknięty to podzielę się z Wami moim ostatnim USG 11+4 po którym lekarz stwierdził, że na 80% to synuś 😁
 
Koleżanki, ja po wizycie (zwykłej). Wszystko dobrze. Jutro umawiam się na pappa, choć dziś po relacji Asi mi am bardzo duże zawachania, czy w ogóle to robić. Ale zdecydowałam, że ostatecznie tak.
 
Hej dziewczyny 😁
Na wizycie wszystko ok maluszek miał czkawką 😂 i machał rączka do mnie słodki widok
Zapomniałam zabrać zdjęcie usg więc nic nie napisze bo nie pamiętam ale lekarz porobil wszystkie pomiary i jest dobrze A co do moich wyników to w poniedziałek idę do szpitala na parę dni będę miałam robiona krzywą i jeszcze jakieś inne badania mój lekarz pracuje w szpitalu więc to duży plus 😉
Nie mogłam się dziś powstrzymać i zrobiłam pierwszy zakup 😉🤦‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_20200701_173125~2.jpg
    IMG_20200701_173125~2.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 63
reklama
Ekstra! Mam nadzieję, ze bede nadążać, bo mnie jednak troche budzet ogranicza. Mamy do zrobienia dwa pokoje i korytarz. Dom stary, wszystko stare. Pojutrze moj zaczyna urlop i będzie w pierwszym pokoju ściągal podloge, potem kul sciany itd. Drugi pokoj to samo. Do korytarza maja przyjść jyz fachowcy, bo on jakby mual robic tylko po pracy, to by mu do przyszlego roku zeszlo, bo tez do zera trzeva wszystko wydupcyc.

My remontujemy dom z 1997r, może i nie jest jakoś bardzo stary, ale ma tyle koszmarów budowlanych, że lepiej nie mówić. Nawet ściany były krzywe w niektórych miejscach i to tak, że widać to gołym okiem. :-) :)
Też musieliśmy ściągać podłogę, bo wdały się korniki. Normalnie książkę można napisać na temat naszej walki z 4 ścianami.
Też mam ograniczony budżet a ciągle jakieś kwiatki wyskakują i trzeba kombinować.
 
Do góry