reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dzień dobry wszystkim, wracając do chińskiego kalendarza płci... U mnie przy dwójce się faktycznie sprawdza😳😊Szok! Teraz wychodzi na synka🤔😊Miłego dnia dziewczyny
u mnie chłopcy się sprawdzili ale teraz miałam owu na przełomie kwietnia i maja jeśli jajko wyrobiło się w kwietniu to pokazuje dziewczynke a jeśli przesunęła sie z dwa dni to chłopca więc tak czy siak jest 50/50 😃
 
My też wzięliśmy psa i zaraz udało nam się zajść.. Więc nie sadze że to przypadek.. Choć dodatkowa sprawa to śmierć mojej babci a kilka dni później pozytywny test.. Wierzę że ona nam dała to dzieciątko 😇 ja kocham wszystkie zwierzęta i mogłabym mieć zoo w domu.. Ja mam badania prenatalne 6 lipca na 8:30 ale już mówię że dam znać trochę poznieij bo kawałek drogi bedzie przed nami :) trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ale głęboko wierze ze już na tym etapie będą same pozytywne wieści i duże dzieciaczki na zdjęciach 🥰
 
Cześć dziewczyny :) Powodzenia wszystkim wizytującym.
@Inka91 dopiszesz mnie na 2 lipca 17.30? :)
U mnie o ciąży wie tylko mąż. Powiem pewnie po najbliższej wizycie. Ja im cały ten rok niespodzianki robię ;)

Podobno na ból głowy w ciąży woda i chodzenie boso po trawie ;) Ale to rady jednego z moich szalonych lekarzy. Nie stosowałam jeszcze ;)
 
No ja teraz właśnie cisne się żeby więcej wody pić bo zauważylam, że troszkę puchne i też już mnie głowa ćmi. Ta ciaza nieco łaskawa z bolami głowy bo ogólnie cierpię na migreny więc boje sie jak coś mnie pobolewa bo nie funkcjonuje jak mnie łapie już tak totalnie.
Brak apetytu ale mdłości mam okropne jak coś w siebie nie wepchne :/
Ja tak jak staram się zawsze dużo pić tak teraz dzień mi mija nie wiem kiedy... mówię zawsze wieczorem cholera znowu się nie udało... A rano jak budzę się z buzia jak księżyc od razu wiem co jest grane i tak samo ja zaczyna boleć mnie glowa w specyficzny sposób to też czuje że to od za małej ilości płynów A z migrenami współczuję... moja siostra od lat cierpi na migreny że nie raz kończyło się na szpitalach i kroplowce więc współczuję bardzo ❤❤❤
 
reklama
Staram się wypijać codziennie przynajmniej półtora l wody więc sporo już w nocy na siku o 4 się obudziłam to ledwo doszłam do kibelka położyłam się jeszcze przysnelam a wstałam to jeszcze gorzej dopiero drugi raz mnie głowa w ciąży boli ale żeby aż tak to powinno być karalne haha
Mnie bolała z 3 razy i póki ci jest okej ale to prawda człowiek wyjęty z życia i z normalnego funkcjonowania... ogólnie niektóre ciążowe dolegliwości potrafią dawać w kość..
 
Do góry