reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Inkaby ja w pierwszej ciąży tez uwierzyłam dopiero po połówkowym, ale tym razem podświadomie liczę na to, że dowiem się kto tam mieszka w brzuszku już w piątek, tym bardziej ze 18lipca mam dużą rodzinną imprezę: Urodziny męża i syna i nasza rocznica ślubu, więc fajnie byłoby dać mężowi w prezencie jakies kolorowe buciki 😉 i przy okazji poinformować rodziców. Ale jak to mówią oby zdrowe było, na wszystko przyjdzie czas! Prenatalne dopiero w piątek a ja już mam takie nerwy... Miłego dnia! 🙂
 
reklama
Hej witam się znów już mi złość przeszła chyba chormony ostatnio puściłam focha żeby nie pisać o złych rzeczach bo inni się stresują ale jestem z Wami od początku i jakoś tęskno więc też chcemy do Was haha
Obudziłam się dziś z takim bólem głowy że tragedia nie wiem jak sobie pomóc wypiłam Apap ale on tak pomaga jak umarłemu kadzidło no tragedia na oczy nie widzę .
 
Hej witam się znów już mi złość przeszła chyba chormony ostatnio puściłam focha żeby nie pisać o złych rzeczach bo inni się stresują ale jestem z Wami od początku i jakoś tęskno więc też chcemy do Was haha
Obudziłam się dziś z takim bólem głowy że tragedia nie wiem jak sobie pomóc wypiłam Apap ale on tak pomaga jak umarłemu kadzidło no tragedia na oczy nie widzę .
I dobrze. Jak wizyta bo chyba akurat miałaś iść?
 
Hej witam się znów już mi złość przeszła chyba chormony ostatnio puściłam focha żeby nie pisać o złych rzeczach bo inni się stresują ale jestem z Wami od początku i jakoś tęskno więc też chcemy do Was haha
Obudziłam się dziś z takim bólem głowy że tragedia nie wiem jak sobie pomóc wypiłam Apap ale on tak pomaga jak umarłemu kadzidło no tragedia na oczy nie widzę .
Asia nie fochuj się więcej i zostań już z nami 😘
 
U mnie dziewczyny cera fatalna pełno syfkow i takich drobnych krosteczek i dekold też a niby ciąża poprawia cerę. Paznokcie mam tylko teraz twarde i mocne. A na twarzy tragedia. Jak jest u was?
 
I dobrze. Jak wizyta bo chyba akurat miałaś iść?
Wizyta hmm ciężko powiedzieć bo tak zmieniłam ginekologa na takiego który przyjmuje w szpitalu a mój stały lekarz to anioł i ma super warunki a tu hmm gabinet prywatny na podwórku w starym domku takim jak na wsi ławka pod domkiem nawet śmierdziało jak u starych ludzi haha pacjentce przedemna coś nie chciało się dziecko tam pokazać i 40 min szukały więc się naczekalam i zrobiła się kolejka i jak weszłam miałam wrażenie że się spieszy lekarka i że taka chaotyczna trochę ale na szczęście dzidziuś jest serduszko też narazie wygląda wszystko oki dziś idę też na 14 na nfz umówiłam się do jakiegoś faceta. U mnie dopiero 9 tydz więc jeszcze nie ma takich pięknych widoków jak u dziewczyn na USG.
 
reklama
Hej witam się znów już mi złość przeszła chyba chormony ostatnio puściłam focha żeby nie pisać o złych rzeczach bo inni się stresują ale jestem z Wami od początku i jakoś tęskno więc też chcemy do Was haha
Obudziłam się dziś z takim bólem głowy że tragedia nie wiem jak sobie pomóc wypiłam Apap ale on tak pomaga jak umarłemu kadzidło no tragedia na oczy nie widzę .
Na ból głowy polecam zelowe plastry chłodzące, mi ratuja zycie
 
Do góry