reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny jaka y nas ulewa przeszła, to glowa mała. Ze 20min tylko lalo, a połowa mojej plantacji warzywnej pod wodaprysznic. Z cukiniami moge sie pozegnac na amen :( a wszystjue od nasionka wyhodowane. wiatr taku straszny wiam, ze 20 metrowe choiny sie kladly. Szczęściem u nas to i tak bokiem przeszlo, w okolicy byla dopiero masakra :baffled:
A jeszcze przed południem było tak goraci, ze syn sie w basenie moczyl.
Syreny wyja dookola, woda nam drogą pedzila, na podworzu jezioro. Ahh
U nas też ostro waliło, aż nam światło w mieszkaniu przygasalo! I drzewa gięło solidnie, ale dość szybko przeszło.. Mam nadzieję, że Twoje roślinki jednak się odbija [emoji6]
Hej kobitki [emoji16] ja tylko na chwile sie pochwalic.
Na prenatalnych wszystko wporzadku, dzisiaj 11t4d i dzidzius ma 47.9mm
I lekarz powiedzial , ze na 80-90% córaa [emoji16][emoji16] takze jestem zadowolona [emoji7]
Co do grupy zamknietej to nie bierzcie mnie. Bo to bez sensu skoro i tak malo co sie udzielam. Wiec po co przyjmowac i za 2 tyg mnie wyrzucac [emoji16][emoji16]
Pięknie! Gratulacje [emoji3059] strasznie się cieszę, że u nas same pozytywne wieści dotychczas z wszystkich badań i liczę, że tak zostanie [emoji6]
Dziewczyny powiedzcie mi jak Wy do tego podchodzicie - jezeli napisałaś, że zaczynasz 12 tc to znaczy będziesz 11+0 czy 12+0? [emoji86]
Tak jak dziewczyny piszą [emoji4] ja dziś jestem w 12 tygodniu czyli mam 11t2d [emoji6]
 
reklama
Mi tez chinski sie sprawdził a teraz ciexko bo nawet nie wiem przelom kwietnia i maja więc 50/50
Hej! No ja właśnie miałam to badanie krwi i dzisiaj przyszły wszystkie wyniki wraz z opisem z usg i szczerze mówiąc niewiele z tego rozumiem... [emoji20]
Wartość Pappa 0,822 Ul, a beta hcg 40,00 Ul. Może któraś z Was ogarnia te normy?

Mi kalendarz chiński się sprawdził, a co do zachcianek to jakichś specjalnych nie mam. Chociaż zdecydowanie bardziej do słodkiego mnie ciągnie...
 
reklama
Do góry