reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

nie rozumiem pytania 😊 będę miała robione badanie prenatalne + dodatkowo filmik nagrany jako dodatek, oprócz badania.
Chodziło mi o to, że wydawało mi się, że samo USG nie wykonuje się w technologii 3d/4d ale może masz dodatkowa usługę w badaniu albo ja coś kumam inaczej :) W każdym razie widać, że co klinika to obyczaj 😊
 
reklama
Dokładnie to moja wina. Powinnam coś powiedzieć. Teraz będę płacić za prywatne usg
Ja tak miałam w szpitalu , Pani która zrobiła mi USG dała mi zdjęcie i mówi że to dla mnie, szłam z wynikami do lekarza ale pielęgniarka po drodze mi je wzięła razem ze zdjęciem..gdy rozmawiałam z lekarzem to zapytałam czy może mi oddać zdjęcie bo to było dla mnie , pewnie gdybym nie zapytała to bym nie dostała. A tak to przynajmniej pamiątka jest 😁
 
Dziewczyny ja już jestem po prenatalnych.
Dzidzia ma trochę ponad 7 cm. Tętno 155 uderzeń. Podobno wszystko dobrze ale ja nie widziałam ani monitora ani nie dostałam żadnej foty. Nie jestem zadowolona. Nie mam zamiaru się stresować. Zaraz będę umawiać się na prywatną wizytę.

O rany - 7 cm! Toż to już duży człowieczek! Ogromna szkoda, że nawet nie miałaś jak go obejrzeć 😕 osobny monitor z widokiem dla mamy powinien być w każdym gabinecie! Najważniejsze, że wszystko dobrze i dzidzia rosnie jak na drozdzach! Ktory to juz tc u Ciebie? 🤩
 
Dziewczyny które wymiotują mam do Was pytanie - ile razy dziennie zdarza się Wam wymiotować? Czy w ogóle wymiotujecie codziennie? Zalecił Wam na to lekarz jakieś leki? Czy jest cokolwiek co Wam pomaga oprócz imbiru i coli? Imbiru nie cierpię i jeszcze wzmaga mi ten odruch wymiotny, a cola daje ukojenie na kilka minut 😶 Powiem Wam, ze u mnie dzisiaj 11+5 i od dwóch tygodni miałam może 2-3 takie dni w których nie wymiotowałam.. chodzę już jak cień cienia, poleguję tylko na kanapie bo nawet nie mam siły, zeby cokolwiek w domu zrobić.. 😔
 
reklama
Dziewczyny które wymiotują mam do Was pytanie - ile razy dziennie zdarza się Wam wymiotować? Czy w ogóle wymiotujecie codziennie? Zalecił Wam na to lekarz jakieś leki? Czy jest cokolwiek co Wam pomaga oprócz imbiru i coli? Imbiru nie cierpię i jeszcze wzmaga mi ten odruch wymiotny, a cola daje ukojenie na kilka minut 😶 Powiem Wam, ze u mnie dzisiaj 11+5 i od dwóch tygodni miałam może 2-3 takie dni w których nie wymiotowałam.. chodzę już jak cień cienia, poleguję tylko na kanapie bo nawet nie mam siły, zeby cokolwiek w domu zrobić.. 😔
Są czopki torecan tylko na receptę ale nie każdy lekarz chce je przepisać
 
Do góry