reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny które wymiotują mam do Was pytanie - ile razy dziennie zdarza się Wam wymiotować? Czy w ogóle wymiotujecie codziennie? Zalecił Wam na to lekarz jakieś leki? Czy jest cokolwiek co Wam pomaga oprócz imbiru i coli? Imbiru nie cierpię i jeszcze wzmaga mi ten odruch wymiotny, a cola daje ukojenie na kilka minut 😶 Powiem Wam, ze u mnie dzisiaj 11+5 i od dwóch tygodni miałam może 2-3 takie dni w których nie wymiotowałam.. chodzę już jak cień cienia, poleguję tylko na kanapie bo nawet nie mam siły, zeby cokolwiek w domu zrobić.. 😔

U mnie zaczęło się od wymiotów 3-4 razy dziennie aż przyszedł moment ze zwracałam wszystko zaraz po zjedzeniu. Kompletnie nie miałam siły funkcjonować. Nic nie pomagało. Internista zalecił wycieczkę na sor na kroplówki. Dostałam dwie i miałam wybór żeby zostać na oddziale ale nie czułam się po tym jakoś lepiej wiec wróciłam do domu. Dostałam czopki ale nie zaczęłam ich brać jescze bo lekarz wspomniał żeby starac się przyjmować tylko płynne jedzenie póki co. Jem kisiel, jakaś kaszkę, zupę i faktycznie lepiej się trawi. Chociaż nie czuje się jakoś dużo lepiej to chociaż nie jestem głodna co 30 min po wymiotach.
 
reklama
Dziewczyny które wymiotują mam do Was pytanie - ile razy dziennie zdarza się Wam wymiotować? Czy w ogóle wymiotujecie codziennie? Zalecił Wam na to lekarz jakieś leki? Czy jest cokolwiek co Wam pomaga oprócz imbiru i coli? Imbiru nie cierpię i jeszcze wzmaga mi ten odruch wymiotny, a cola daje ukojenie na kilka minut 😶 Powiem Wam, ze u mnie dzisiaj 11+5 i od dwóch tygodni miałam może 2-3 takie dni w których nie wymiotowałam.. chodzę już jak cień cienia, poleguję tylko na kanapie bo nawet nie mam siły, zeby cokolwiek w domu zrobić.. 😔
A spróbuj może izotoniki witaminowe mi pomagały.
 
Ja dziś zaczęłam 10tc i czuję się świetnie. Tak jak dziś mogłabym się czuć cała ciążę. Ja już byłam dziś na wizycie u diabetolog i jadę do pracy na 2/3h. Rozmawiałam z Panią doktor i u mnie definitywnie jest problem tylko z cukrem na czczo. Reszta nie zależnie co jem jest w normie. Nawet produkty które mają wysoki indeks glikemiczny. Unikam tylko pszennego pieczywa.
 
Ja dziś zaczęłam 10tc i czuję się świetnie. Tak jak dziś mogłabym się czuć cała ciążę. Ja już byłam dziś na wizycie u diabetolog i jadę do pracy na 2/3h. Rozmawiałam z Panią doktor i u mnie definitywnie jest problem tylko z cukrem na czczo. Reszta nie zależnie co jem jest w normie. Nawet produkty które mają wysoki indeks glikemiczny. Unikam tylko pszennego pieczywa.
a nie mówiłam, że ten 10 tydzień jest dla większości przełomowy 😄 ja dziś 10+5
 
reklama
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Ja od środy chyba puszcze już młodego do przedszkola bo już wystarczy siedzenia od marca w domu.
Cześć kochane, dzisiaj zaczynam 12 tydzień 😊 Ostatnio często śpię do 10,11 a dzisiaj wyjątkowo obudziłam się wcześniej. Cały czas myślę o tych rogalikach z czekoladą i może faktycznie przejadę się do tej piekarni 😂 W piatek mam usg prenatalne i nie mogę się doczekać. W połowie czerwca miałam normalną wizytę u swojego ginekologa i jakoś wtedy zapisywałam się do Opola na te badania. Jak ten czas szybko leci... Myślałam, że ciężko będzie przeczekać te 4 tygodnie do wizyty, a okazało się, że bardzo szybko czas mi minął.
A jest może któraś z Opolszczyzny i też ma z projektu bezpłatne badania prenatalne w Opolu? W piatek właśnie mam tam usg i jestem ciekawa czy może któraś też korzystała z tego 😊 23 czerwca byłam tam tylko pobrać krew na test PAPPa. Czytałam same dobre opinie o lekarzach, którzy tam pracują, więc mam wielką nadzieje na profesjonalne podejście i dokładne badanie z informacjami 🙊
Ja z Opolszczyzny wsumie to ż Opola i ja się łapie na darmowe prenatalne dla starszych pań 😂
 
Do góry