reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Pracodawca nie chcę żebyś wracała bo za pierwsze 33dni zwolnienia on Ci płaci a później przejmuje Cię ZUS. Natomiast jak np po dwóch msc wrócisz i po kolejnym msc znowu pójdziesz na l4 to znowu pracodawca musi płacić.
Bzdura .. pracodawca płaci za pierwsze 33 dni w roku zwolnienia wiec jeśli jesteś na l4 2 miesiące i wrócisz na 2 miesiące to idąc na l4 odrazu przechodzisz na ZUS
 
zajebiszcze bodziaki

dzis jak wstawalam w nocy siusiu to jak do wyra wrocilam slubny sie przytulil i powiedzial ze mnie kocha, normalnie fajnie jest uslyszec takie cos po tylu latach. no koniec koncow nie pozabijalismy sie jeszcze to chyba jest oki hehe

:rofl2: ja wizyte w szpitalu mam 7 lipca i tez juz bym chciala tak okolice listopada nawet:rofl:
A mnie tak bardzo rozczula jak przyłapie swojego Partnera gdy kładzie się później spać a ja wciąż nie śpię tylko tak sobie udaje, żeby się nie wybudzać i zasnąć i On całuje mnie w głowę... kiedyś go o to zapytałam na następny dzień... powiedział, że nie pamięta ale widocznie to miłość 😍
 
Hej dziewczyny tak mi nie dawały spokoju te plamienia że faktycznie przyspieszyłam wizytę i jestem już po, mamy 11tc serduszko bije, zobaczyłam fasolę jak macha rączkami, niesamowite uczucie, plamienie nadal nie wiaodmo skąd, zwiekszono mi duphastron na 3x 2 tab. (mam nadzieję że to nie zaszkodzi bo jakoś chciałam uniknąć w ciąży jakichkolwiek dodatkowych leków mimo że mam IO i PCOS i niedoczynnośc tarczycy) moja gin zrobiła dodatkowe badanie jakiś wymaz żeby zobaczyć czy to może jakaś bakteria wywołuje plamienia (tanio nie było ale cóż się nie robi) no i mam nawet nie sprzątać domu aż tak mam się oszczędzać. Mam nadzieję że tylko przez 1 trymestr a nie całą ciążę będę musiała leżeć bo już mnie krzyże bolą 🤦‍♀️🤦‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_20200627_164137.jpg
    IMG_20200627_164137.jpg
    562,4 KB · Wyświetleń: 78
U mnie -2,5 kg ale apetyt wraca. Muszę się pilnować żeby nie przytyć tyle co w pierwszej ciąży😂.
W środę mam prenatalne i jeśli okaże się, ze jest wszystko dobrze to zaczynam kupować body.
 
Hej dziewczyny tak mi nie dawały spokoju te plamienia że faktycznie przyspieszyłam wizytę i jestem już po, mamy 11tc serduszko bije, zobaczyłam fasolę jak macha rączkami, niesamowite uczucie, plamienie nadal nie wiaodmo skąd, zwiekszono mi duphastron na 3x 2 tab. (mam nadzieję że to nie zaszkodzi bo jakoś chciałam uniknąć w ciąży jakichkolwiek dodatkowych leków mimo że mam IO i PCOS i niedoczynnośc tarczycy) moja gin zrobiła dodatkowe badanie jakiś wymaz żeby zobaczyć czy to może jakaś bakteria wywołuje plamienia (tanio nie było ale cóż się nie robi) no i mam nawet nie sprzątać domu aż tak mam się oszczędzać. Mam nadzieję że tylko przez 1 trymestr a nie całą ciążę będę musiała leżeć bo już mnie krzyże bolą 🤦‍♀️🤦‍♀️
Piękne bobo, jak trzeba to leż, dobrze że p. doktor taka zaangażowana :)
 
reklama
Do góry