reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Od kilku dni strasznie mnie meczy sikanie. Wieczorem jak się położę to w ciągu godziny
Idę jakieś 10 razy do łazienki. W nocy tez się często budzę ale najgorsze są wieczory. Niech już się kończy pierwszy trymestr bo idzie zwariować. Jak nie wymioty to teraz sikanie
 
reklama
nie mam pojęcia. Nawet nie wiedziałam, że tak to wygląda ale jakis czas temu musiałam ściągać dokumentację odnosnie szczepień bo musiałam wyrobić sobie europejską kartę szczepień do pracy i tam wysłali mnie do lekarza medycyny pracy gdzie pobrali mi krew i sprawdzili na co mam przeciwciała do tego zobaczyłam, że byłam szczepiona na różyczke i dlatego mam przeciwciała. Musiałam jedynie powtórzyć szczepienie przeciwko tezcowi bo to trzeba odmawiać co 10 lat. Więc zupełnie przypadkiem się o tym dowiedziałam w sumie
W sumie w sytuacji, gdy dowiadujesz się o ciąży to ulga, że są przeciwciała ze szczepionki. Dziwne, że zmienili tą politykę wobec dziewczynek - wiadomo, że jak kogoś ma dopaść coś złego, to wtedy akurat kiedy nie powinno ;) Tak jak listerioza :).
 
Dziewczyny nie będę tutaj pisać szczegółów, ale może któraś z was będzie wiedzieć. Czy pracodawca może wam zejść z całego etatu na pół ?? W sensie se tak o z dupy za przeproszeniem.
 
A myślisz czy depilacja bikini też jest ok czy lepiej sobie odpuścić?
Ja to mam mocne i ciemne włoski a w ciąży mam wrażenie, że się pogorszyło. Wolę nie wracać do maszynki 🙂
A depilowałas wcześniej? Jak tam to jak najbardziej. 😊
Taka moda teraz w ogóle, że dziewczyny przed porodem przychodzą na depilację pipki, żeby być piękne na porodówce 😅
Ja np. średnio znoszę bolowo depilację intymna. Pachy i nogi jak robię to praktycznie nie czuję, ale intymne miejsca to dla mnie dramat 🙈
 
Od kilku dni strasznie mnie meczy sikanie. Wieczorem jak się położę to w ciągu godziny
Idę jakieś 10 razy do łazienki. W nocy tez się często budzę ale najgorsze są wieczory. Niech już się kończy pierwszy trymestr bo idzie zwariować. Jak nie wymioty to teraz sikanie
Też to mam ... Dzisiaj Aż pomyślałam że może jakieś zapalenie pęcherza... Bo ile można chodzić siku .. robisz siku kładziesz się i znowu robisz siku .. ani nie boli, ani nie szczypie, ani nic ... I wtedy przypomniało mi się, że przecież uciskanie i te sprawy.. a jeszcxe wiecej dzisiaj piłam to istna konewka.
 
Dziewczyny nie będę tutaj pisać szczegółów, ale może któraś z was będzie wiedzieć. Czy pracodawca może wam zejść z całego etatu na pół ?? W sensie se tak o z dupy za przeproszeniem.
Niby zgodnie z kodeksem pracy to nie jak jesteś w ciąży. Ale teraz to już sama nie wiem bo teraz w związku z koroną pracodawcy więcej mogą jak chodzi o takie rzeczy.
 
Dziewczyny nie będę tutaj pisać szczegółów, ale może któraś z was będzie wiedzieć. Czy pracodawca może wam zejść z całego etatu na pół ?? W sensie se tak o z dupy za przeproszeniem.
Wydaje mi się, że w ciąży jak jesteś nie może Ci tak ooo zmienić umowy. Ale nie jestem pewna jak to wygląda. Wiem, że prawo chroni ciężarne kobiety.
 
Dziewczyny nie będę tutaj pisać szczegółów, ale może któraś z was będzie wiedzieć. Czy pracodawca może wam zejść z całego etatu na pół ?? W sensie se tak o z dupy za przeproszeniem.
Moim zdaniem jak kobieta jest w ciąży - nie może. A jeżeli zaproponował zmianę warunków pracy to nie można przyjmować tej propozycji - i tak nie może zwolnić ( a przynajmniej w przypadku umowy na czas nieokreślony lub w ciąży po 12TC). Jedyny przypadek, gdy to pracodawcy może się udać to kiedy związek zawodowy zgodzi się, aby pracownikom obniżono etaty, ale to raczej mało prawdopodobne. >> przynajmniej tak interpretuje to, co kiedyś przeczytałam.
 
reklama
Do góry