reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Teraz mam spokój, mieszka obok mnie młody chłopak z Ukrainy ale jak się wprowadzał to zapytał czy może grać na perkusji ja mu warknełam tylko pod nosem niee!myślę sobie ja pierd.. Kolejny. Ale muszę przyznać że może raz słyszałam perkusje. A i jeszcze pamiętam, że te cpuny z tym mieszkaniu miały piec taki stary kaflowy i oni normalnie bez oporu czy 1 w nocy czy 3 rabali sobie drzewo najpierw nie wiedziałam co to za dźwięk ale później już się domyslilam jak widziałam jak niosą drzewo do mieszkania😅😅
 
reklama
Mieszkając jeszcze z teściową obok mieszkał chłopak, który był dj-em. Lubił sobie tak koło 5-6 rano na maxa po powrocie z imprezy muze pusic, palac trawkę w oknie, gdzie jak miałam otwarte to leciało do nas. Plus jedyny że był czujny i jak sobie tak w tym oknie siedział i palił a gość przywalił nam w auto (mieszkaliśmy na 6 piętrze i będąc w innym pokoju nie słyszeliśmy) to zaraz się do niego darł że dzwonic bedzie na policję i do nas zapukał od razu. A no i sam policji się nie bał bo mama tam pracowała ehh.
 
Dziewczyny, ja po wczorajszym dniu jestem dzisiaj totalnie rozbita. Nie umiem znaleźć sobie miejscach, ciągle mam czarne scenariusze w glowie. Rano włączyłam sobie detektor tętna i go nie znalazłam 😭 próbowałam po południu i wieczorem i nic. Co za beznadziejny dzień 😔😔. Cały dzień chodzę wściekła i ryczeć mi się chce.

Ale gratuluję dzisiejszych wizyt. Podnoszą na duchu ♥
Marmolado ja myśle że Twoje dzieciątko wypięło się do Ciebie dupką za ten cały stres co mu nama zafundowała tym czarnowidzctwem dlatego Ty tego tętna nie możesz znaleźć 🙄🤔
Ja mam wrażenie że mój cały pierwszy trymestr to jakiś zły sen i myśle że pora sie obudzić!! To do tej pory ciągłe doszukiwanie sie najgorszego, plamisz=poroniłaś, objawy Ci ustąpiły=poroniłaś, cycki już nie bolą=poroniłaś i tak w kółko... dziewczyny nie piszmy sobie czarnych scenariuszy, wiadomo że życie jest nieprzewidywalne i różne rzeczy mogą się wydarzyć na ktore nie mamy wpływu, ale mamy ten wpływ na stres ktory teraz fundujemy sobie i dzieciątkom i musimy zredukować go do minimum dla dobra nas wszystkich.
 
To może i ja poznam płeć na prenatalnych bo mam 13+2 😱 aż się zestresowałam 😂 mozliwe ze bedzie mógł wejść ze mną mąż bo na ostatniej wizycie nie było już kartki ze bez partnerów i widziałam pare po prenatalnych więc kto wie :) ciekawe jak się będzie czuł jak zobaczy że serio tam jest dziecko , żyje, rusza się 🥺

Mój się mega wzruszył - sam powiedział, że to zupełnie inne uczucie zobaczyć to na "żywo", zobaczyć jak rączką rusza, usłyszeć jak serduszko bije i że tak naprawdę dopiero teraz do niego dotarło, że to maleństwo już tam jest i tak szybko się rozwija 😍
 
reklama
Do góry