reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
@AnMil a co tam na wizycie powiedział Ci lekarz apropo prenatalnych? On ci je wykona czy jak? Bo pamiętam że pislaysmy o tym że naszych lekarzy nie ma na liście z prenatalnych i się zastanawiałam co z terminem :)

Wiem, że ten temat jest dosyć drażliwy.. zapytałam mojego lekarza o to - powiedział, że on wykonuje wszystkie podstawowe badania genetyczne. Wiem, że ma bardzo dobry sprzęt, bo nawet wczoraj próbował mi pokazać obraz w 3D, ale maluszek był jeszcze troszkę za mały i kazał mi przyjść właśnie za 2 tygodnie na tą szczegółową wizytę.. powiedział, że generalnie na te badania typowo do lekarza genetyka z certyfikatem kieruje dopiero w momencie kiedy sam zauważy, że cokolwiek odbiega od normy i że naprawdę nie ma potrzeby, żeby teraz specjalnie jechać, aczkolwiek zdaje sobie sprawę, że teraz zrobiła się taka norma, że kobiety zapisują się od razu bez żadnych przesłanek.. i szczerze ja chyba zrobię tak jak powiedział mi lekarz prowadzący, bo mam do niego pełne zaufanie, dzięki niemu w ogole zaszłam w ciążę i widzę, że podchodzi do mnie bardzo indywidualnie i w żaden sposób nie zdziera ze mnie kasy - zdarzyło się nawet, że przyjął mnie specjalnie w sobotę na dodatkową wizytę jak się bardzo martwiłam w 8tyg i nawet nie wziął ode mnie pieniędzy, a przyjmuje tylko prywatnie...
 
Kochane to w poniedziałek otwieracie wątek zamknięty? A ten zostaje? już się zgubiłam;) . I zabierzecie mnie ze sobą prawda ??? Mam w poniedziałek badania prenatalne i w poniedziałek mogę nie ogarnąć:).
Życzę wszystkim miłego i spokojnego dnia a wizytujacym super zdjęć i samych dobrych wiadomości:)
 
Wiem, że ten temat jest dosyć drażliwy.. zapytałam mojego lekarza o to - powiedział, że on wykonuje wszystkie podstawowe badania genetyczne. Wiem, że ma bardzo dobry sprzęt, bo nawet wczoraj próbował mi pokazać obraz w 3D, ale maluszek był jeszcze troszkę za mały i kazał mi przyjść właśnie za 2 tygodnie na tą szczegółową wizytę.. powiedział, że generalnie na te badania typowo do lekarza genetyka z certyfikatem kieruje dopiero w momencie kiedy sam zauważy, że cokolwiek odbiega od normy i że naprawdę nie ma potrzeby, żeby teraz specjalnie jechać, aczkolwiek zdaje sobie sprawę, że teraz zrobiła się taka norma, że kobiety zapisują się od razu bez żadnych przesłanek.. i szczerze ja chyba zrobię tak jak powiedział mi lekarz prowadzący, bo mam do niego pełne zaufanie, dzięki niemu w ogole zaszłam w ciążę i widzę, że podchodzi do mnie bardzo indywidualnie i w żaden sposób nie zdziera ze mnie kasy - zdarzyło się nawet, że przyjął mnie specjalnie w sobotę na dodatkową wizytę jak się bardzo martwiłam w 8tyg i nawet nie wziął ode mnie pieniędzy, a przyjmuje tylko prywatnie...
Zgadzam się z Tobą zaufać lekarzowi i tyle ja robię tylko dlatego że mi się należy z racji wieku nigdy wcześniej nie robiłam a teraz się boję bo pewnie te Pappa wyjdą coś tam bo mam 37 lat 🤷‍♀️.
 
ja też chcę z Wami na zamknięty, nie zostawiajcie mnie hahah ❤️❤️


ja właśnie wstałam, jakaś taka opuchnięta masakra. wczoraj jak się szykowałam do wyjścia, to oparzylam sobie brzuch żelazkiem, cudownie po prostu 🤦

czy któraś z Was byla może na Mazurach i może polecić jakieś super miejsca na 2/3/4 dni? ❤️
 
Co do sąsiadów, to mi brakowało młodych i jeszcze Polaków żeby sobie pogadać bo do tej pory narzekalam, z każdej strony stare Niemcy ale tak jak poczytałam i miałabym wybierać to już wolę starych ☺️ szkoda tylko, że nie ma żadnej rodziny z młodszymi dziećmi
 
Dziewczyny, skoro takie zamieszanie sie zrobiło z podgladaczami itp., to chcecie, żebym nadal wklejala kalendarz wizyt, czy wstrzynac się z tym na zamkniete?
 
Duże dyskusje tu dziś [emoji4]

Jestem rękami i nogami za zamknięciem grupy. Też poczułam się trochę wystawiona, kiedy okazało się, że tyle osób czyta od początku a się nie odzywa.. Trochę jakby grać w jakimś stand upie [emoji55] i uważam, że czytanie i chęć dołączenia to za mało. Ja też niekiedy mam dzień, że praktycznie tu nie zaglądam, ale myślę, że znajdzie się mimo wszystko sporo dziewczyn, które jednak mój nick kojarzą i byłyby mnie w stanie wymienić, gdyby miały np 10 dziewczyn z forum przypomnieć. A jeśli ktoś się nie angażuje i jest biernym obserwatorem to niech zostanie takim na tym wątku otwartym. Ja dziś część swoich wpisów usunęłam, kilka informacji o mnie, w tym część zdjęć i dopóki grupa się nie zamknie nic więcej tu nie wstawię bardziej prywatnego. Ogólnie trochę rozumiem, że można się było bać odzywać, żeby nie zapeszyc, ale skoro jesteśmy tutaj, żeby się wspierać to serio? Widzieć tyle zmartwień i nie pocieszyć? Tyle zdjęć i tak zwyczajnie bez szerokich wstępów nie pogratulować? Uważam, że zamknięta grupa to powinny być właśnie te gaduły, plus te trochę mniejsze. Np @inkaby sama zwróciła uwagę, że ona się mało odzywa i nawet się na listę nie wpisała. A jakoś mimo wszystko jest to osoba, która dla mnie jest częścia tej grupy, bo nawet nick jest mi całkowicie znajomy. A część osób naprawdę totalnie się nie odzywa albo odezwała się 2 razy na krzyż, że aż jestem zdziwiona czasem, że nawiązują do czegoś z przeszłości z rozmów, bo w ogóle ich nie kojaze. Czyli coś w stylu - jak trwoga to do Boga, a na codzień gadajcie sobie same.

Ale się rozpisałam..
O dziękuję bardzo mi się miło zrobiło ☺️ jak przeczytałam, że jestem częścią tej grupy to nawet się trochę wzruszyłam, miękka się zrobiłam w ciąży 😂
Wracając do meritum postu to tak też myślę, fakt ja sama nie dolaczylam od razu po pozytywnym teście ale kilka razy weszłam wpisując parę słów i wychodziłam usuwając wiadomość bo nie czułam się na siłach i czy chce wogole, nastrój miałam na początku różny ale pewnego dnia napisałam i wysłałam bez zastanawiania się bo poczułam się w ciąży taka samotna i wiedziałam, że człowiek lepiej się czuje w grupie, ale nie chciałam tylko czytać bo co to za "bycie w grupie" bez pisania? Fakt, trochę mało pisze o swoim życiu prywatnym staram się nie pisać szczegółów tylko dlatego, że jest to grupa otwarta gdzie każdy może sobie wejść i z nudów nas poczytać i wolę ograniczyć się do ogólników. Nie każdy temat nadaje się na otwarte forum. W zupełności by mi nie przeszkadzało gdyby grupa została otwarta ale napewno trzymalabym dalej pewien dystans informacyjny co dalej też nie pomaga w nawiązywaniu relacji.
Faktycznie jestem w stanie kilka nickow w głowie przytoczyć, które kojarzę już ze styczniowkami.
 
reklama
Dziewczyny, ja po wczorajszym dniu jestem dzisiaj totalnie rozbita. Nie umiem znaleźć sobie miejscach, ciągle mam czarne scenariusze w glowie. Rano włączyłam sobie detektor tętna i go nie znalazłam 😭 próbowałam po południu i wieczorem i nic. Co za beznadziejny dzień 😔😔. Cały dzień chodzę wściekła i ryczeć mi się chce.

Ale gratuluję dzisiejszych wizyt. Podnoszą na duchu ♥️
Nie płacz oni na początku zastrzegają, że może być ciężko bo dzidziuś leży w inny miejscu itd. To jest takie maleństwo jeszcze. Napewno wszystko jest ok!
 
Do góry