reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

O
Nie 3 ciąża pierwsza poroniłam w 8 tyg z drugiej mam synka skończył 3 latka a teraz to dopiero 7 tydzień. Mam do Was pytanie moje ciążę były ciężkie i trudne chodziłam do lekarki prywatnie ale ona nie pracuje w szpitalu jak coś się działo to dostawałam tylko skierowanie do szpitala przeważnie zostałam odsyłana z kwitkiem teraz się umówiłam do lekarki która przyjmuje też w szpitalu i do tej do której chodIlzilam najgorzej że obie wizyty mogą być dopiero za 2 tyg i teraz nie wiem co wybrać czy ta która mnie zna moje przypadki ale nie pracuje w szpitalu czy pójść do nowej nie znanej ale pracuje ona w szpitalu na patologi ciąży.
Ja bym chyba poszła obadac ta nową lekarke. Dobrze jest miec lekarza pracuhacego w szpitalu, inaczej od razu człowieka traktuja.
W środę. Nigdy nie miałam problemu. Wynik zawsze 1.55-1.57 az tu dzisiaj 0.20 i wielki szok. Obawy. Naczytalam sie tych glupstw w internecie i teraz siedze jak na szpilkach
Nie czytaj i nie stresuj sie. Wizyta już niedługo ;)
 
reklama
To moje zdjęcie z wczorajszej wizyty na IP 8+1tc. Jutro o 14:30 mam normalną, planowaną wizytę u ginekologa z wynikami badań.
 

Załączniki

  • IMG_20200615_131232469.jpg
    IMG_20200615_131232469.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 92
Witam dziewczyny czy mogę dołączyć? Wprawdzie z licznika pokazuje mi 2 luty ale myślę że będzie to styczeń. Ostatni okres miałam 30 kwietnia jak narazie tylko mam zrobiony test i beta w tamtym tygodniu pokazała 3200 wizytę mam dopiero za 2 tygodnie. Nie mam za bardzo z kim o tym porozmawiać oprócz męża temu mam nadzieję że tu znajdę bratnie dusze :-) gratuluję wszystkim super USG i zazdroszczę Wam że już macie je za sobą :-)
Hej,to my mamy identycznie-ja ostatnia miesiaczka tez 30.04
 
reklama
Do góry