reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Cześć dziewczyna, ja dzisiaj od rana latałam po laboratoriach. Pierwsze beta, a później badania zlecone przez ginekologa. Myślałam już że zejde na tym fotelu 😨 chyba 5 fiolek mi pobrała 🤷‍♀️
Wynik z dzisiejszej bety 1032,7. A 48h temu zaledwie 417,5. Czytałam że powinna wzrosnąć min o 66%, a u mnie ponad 100, to nie za dużo?
 
reklama
Ja już po wizycie. Wszystko dobrze. Serduszko bije ale gin powiedziała że nie będzie włączać dźwięku bo nie jest to dobre dla tak wczesnego płodu. Spotkałyście się kiedyś z czymś takim ?? Nie przeszkadza mi to, ważne, że wszystko gra ale się trochę zdziwiłam. Następna wizyta za 3 tygodnie a za 4 bede miala prenatalne :)
Tak... Mój też tak mówił, jeszcze nie dał mi posłuchać serduszka, ale mam nadzieję że już niedlugo🙂
 
Cześć dziewczyna, ja dzisiaj od rana latałam po laboratoriach. Pierwsze beta, a później badania zlecone przez ginekologa. Myślałam już że zejde na tym fotelu 😨 chyba 5 fiolek mi pobrała 🤷‍♀️
Wynik z dzisiejszej bety 1032,7. A 48h temu zaledwie 417,5. Czytałam że powinna wzrosnąć min o 66%, a u mnie ponad 100, to nie za dużo?
U mnie był przyrost 118 %, musi być minimum 66 więc wszystko git ☺️
 
Ja już po wizycie. Wszystko dobrze. Serduszko bije ale gin powiedziała że nie będzie włączać dźwięku bo nie jest to dobre dla tak wczesnego płodu. Spotkałyście się kiedyś z czymś takim ?? Nie przeszkadza mi to, ważne, że wszystko gra ale się trochę zdziwiłam. Następna wizyta za 3 tygodnie a za 4 bede miala prenatalne :)
Różnie ginekolodzy podchodzą, mi włączył dziwięk na 3 sekundy, bo wypytywałam czy na pewno bije prawidłowo, to chciał mnie uspokoić ☺️ z tym szkodliwym słuchaniem to jakaś dosyć świeża teoria 🤔🤔 zależy od lekarza chyba :)
 
reklama
Cześć, chciałabym dołączyć. Termin porodu 7-9 stycznia wg roznych aplikacji. Wczoraj byłam na pierwszej wizycie, termin z om zgadza się prawie idealnie z usg 7+5, bije serduszko, ale lekarka nie podała mi terminu porodu ani nie założyła karty ciąży, podała jedynie listę badań na następną wizytę. Zauważyła też beżowe plamienie i zapisała duphaston w razie jakby pojawiło się go więcej lub byłyby bole podbrzusza
Hej, gratuluję ☺️😉 witamy 🙂

Ja już po wizycie. Wszystko dobrze. Serduszko bije ale gin powiedziała że nie będzie włączać dźwięku bo nie jest to dobre dla tak wczesnego płodu. Spotkałyście się kiedyś z czymś takim ?? Nie przeszkadza mi to, ważne, że wszystko gra ale się trochę zdziwiłam. Następna wizyta za 3 tygodnie a za 4 bede miala prenatalne :)
Gratuluję serduszka ❤️ jaki już duży maluszek ☺️😉
Tak, to najnowsze zalecenia, żeby nie słuchać serca do 12 tyg chyba. Ja też tylko widziałam, że pika ❤️☺️
 
Do góry