reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Marika. Chlopa nie biore pod uwage :-D :cool2:

Ładne.

Chryste, gdzie 10 tabletek dziennie 😂😂 chyba bym musiała głową w ścianę walić 😂😂😂 każdemu pasuje inna dawka, mi było za mało, musieli mi dać dopochwowo bo plamiłam i progesteron spadał drastycznie.. A Ty miałaś plamienia, bóle czy zapobiegawczo dostałaś? :)

Brałam przed ciążą by łatwiej zajść i już zostawiliśmy. Tylko zwiększyliśmy dawkę.
Lekarz zalecił 2x1. Ale bolał mnie brzuch i zwiększyłam do dwóch na noc.

Za mną dzisiaj coś od rana pizza chodzi - od tygodnia nie miałam ochoty na nic, a dzisiaj aż słyszę jak mnie ta pizza woła, więc chyba nie będę się spierała 😆

Wczoraj około 22 jadłam dwa kawałki. Bo mąż poszedł na piwo z kolegą i zamówili sobie pizzę. A że to obok nas to po spacerze z psem iklch odwiedziłam.

Mnie tylko trochę boli podbrzusze, lekko mdli i sutki przy dotyku bolą.


Któraś z was pisała o winie 0% co polecacie ?
 
A mamy które wchodzą w drugi trymestr, macie jeszcze bóle piersi takie jak na początku czy zelżało wszystko? Wiem, że objawy ustępuja, ale zastanawia mnie jak wygląda sprawa z piersiami 🤔🤔
Oj u mnie już tak nie bolą na początku była tragedia ani dotknąć a teraz rzadko kiedy odczuwam 😉
 
Ja miałam na studiach praktyki w szkole specjalnej, więc też się trochę tego naoglądałam, za każdym razem wychodziłam stamtąd przygnębiona... Oby żadna z nas nie musiała stanąć przed takim problemem i aby wszystkie nasze dzieci były zdrowie
 
Ja tez mam takie podejście ,marze o córce bo wiem jaka mnie i moja mamę wiez ogromna łączy , ale chce ZDROWIA , wiec jeśli będą same chłopaki to trudno :D może synowa mi podpasuje kiedyś 🤣🤣🤣
 
Czyli co cycek to inaczej 😃 mnie tylko rano jak dotknę a w ciągu dnia są normalne 🤷‍♀️ mogły by jeszcze trochę urosnąc, ale słyszałam ze ruszają jeszcze w 3 trymestrze 😎
 
reklama
Kurcze wiecie tak sobie pomyślałam jak tu będzie niedługo fajnie i wesoło, jak będziemy się dowiadywały jaka będzie płeć - to dopiero będą emocje 😁 ciekawe u ilu z nas sprawdzą się objawy typu słodkie na dziewczynkę, a mięsko na chłopca, albo problemy ze skórą na córcię, a ładna buźka na synka 🤩
No mi to jest ciężko odgadnąć co może być bo od mięsa mnie odpycha a na słodycze nie mam ochoty ja jestem raczej warzywno- owocowa 😂😂😂 pomidory ogórki cukinia mogę jest 24/h🙊
 
Do góry