reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny pytanko czy musicie wstawać w nocy siku? Ja od początku ciąży tylko parę nocek takich miałam ale generalnie nie muszę wstawać:/ dziwne bo pierwsze dwie ciaze kojarzę głównie z sikania

Ja na samym początku do ok 5tc faktycznie latałam siku non stop za dnia i wstawałam w nocy, a teraz może 1/2 w tygodniu zdarzy mi się, że wstanę w nocy na siku, w ciągu dnia tez nie chodzę częściej niż normalnie 😊
 
reklama
Masz córkę czy syna? Mi z córką śmierdziało każde mięso i nie jadłam, teraz bez problemu.
Z mojego i znajomych doświadczenia odrzut od mięsa jest na dziewczynkę.
Oj jak ja bym chciała dziewczynke ❤️ mąż gada do brzucha że tam jest jego perełka a ja czuję że jest chłopiec. Było by mi łatwiej jak by była druga córeczka bo mogłaby mieć pokój że starszą bo ma większy niż syn i tu już też za duża różnica wieku.
 
Cześć dziewczynki, ja już w pracy pije kawkę. Właśnie była u mnie znajoma pielęgniarka i pochwaliłam się że jestem w ciąży a ona do mnie natychmiast na l4 albo siedzieć w maseczce cały czas.... Trochę mnie nastraszyła ale to bardzo mądra kobieta i dała mi do myślenia.
Dziewczyny czy bierzecie już witaminy 2 od 12 tygodnia. Ja skończyłam 1 i tak myślę że zaczynam zaraz 12 tydz więc chyba kupię 2
 
Chyba brałabym luteinę normalnie a po prostu odstawiła duphaston. Ja mam podobnie, bo braknie mi dosłownie kilku tabletek duphaston i właśnie zamierzam tak zrobić 🤷🏻‍♀️ właśnie mój lekarz i tak chciał mi go odstawić
SPróbuję się dodzwonić do lekarza, a jak nie to zrobię tak jak mówisz 😃 chyba te 4 dni na samej luteinie się nic nie stanie bo w środę wizyta 🤔
 
Masz córkę czy syna? Mi z córką śmierdziało każde mięso i nie jadłam, teraz bez problemu.
Z mojego i znajomych doświadczenia odrzut od mięsa jest na dziewczynkę.
Ja w pierwszej miałam zupełny odrzut od mięsa (nawet na sam widok reklamy piersi z kurczaka na ścianie Lidla mnie szarpało), a mam syna 😁 więc chyba to nie jest powiedziane 😁
 
reklama
Do góry