reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Boże 3 razy! Ja pamiętam, że poprzednie ciaze też wstawalam już przed terminem @ ale teraz od początku nie sikam prawie wcale w nocy. Potem raz musiałam wstać jakis czas A teraz znowu śpię odkąd się położę do samego rana i już głupie fazy :/
Wiesz co lekarze mówią że to nie ma znaczenia są kobiety które zaczynają częściej siusiać dopiero później i też zależy ile się pije wody ja pije nawet dosyć sporo
 
Ja pier.. laski kur spac nie mozecie ewidentnie skoro forum tetni zyciem of 3 nad ranem. Ja obiad mam z wczoraj jeszcze wiec na dzis to tylko sprzatanie I hanuta zawiesc na impreza. W ciazy a hanutem robilam wszystko co wskazywalo o chlopa. Teraz tez
Chinczyk w obu przypadkach mowi ze chop powinien byc jednak mam core. Co w drodze jeszcze nie wiem ale imie dla baby juz mam
 
Oj zdarzaja....ja w poprzednim zwiazku bylam na trzech clostilbegytach,na pregnylu .mialam to okropne badanie na droznosc jajowodow.i ok.a guzik sie udalo.Trzeba bylo zmienic...zycie,NO i partnera.....
Ja z mężem zrezygnowaliśmy z kliniki niepłodności po 2 letnich staraniach dla spokoju psychicznego, bo już mi siadalo na głowę, 3 razy w tygodniu wizyty, zastrzyki, monitoringi... I nic, cykle rozjechane, owulacji brak, powiedziałam że tak nie chce, że dla mnie spokój jest ważniejszy... Brałam tylko witaminy na unormowanie gospodarki hormonalnej, zapomnieliśmy o staraniach, cykle wróciły do normy i po pół roku od rezygnacji z kliniki były dwie kreseczki :)
 
reklama
Do góry