reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Mnie tak bardzo kusi żeby kupić chociaż jedno uniwersalne body... wiem, że to zadecydowanie za wcześnie i też nie wiem czy słyszałyście, ale niby nie można kupować szybko czegoś dla dziecka bo to wróży nieszczęście. Ja akurat w to nie wierze, bo wózek z chłopakiem już mamy wybrany, ale jednak boje się kupić coś w stylu body żeby nie zapeszać 😂
 
Mnie tak bardzo kusi żeby kupić chociaż jedno uniwersalne body... wiem, że to zadecydowanie za wcześnie i też nie wiem czy słyszałyście, ale niby nie można kupować szybko czegoś dla dziecka bo to wróży nieszczęście. Ja akurat w to nie wierze, bo wózek z chłopakiem już mamy wybrany, ale jednak boje się kupić coś w stylu body żeby nie zapeszać 😂
My wozek kupowalismy w 3 miesiacu ciazy ;) ciuszki tez kupowalam wczesnie ;)
 
Ja niby wózka już kupywac nie muszę bo dostaliśmy od rodziny , ale zobaczymy jak się będzie nim jezdzilo jak już dzidzia będzie w środku :D.
957_01_3468.jpeg
 
reklama
Kochane nawet nie macie pojęcia jak mi ulżyło! Właśnie przyszły wyniki z bety i z tarczycy, bo w piatek miałam wynik podwyższony o 0,35. Jeśli chodzi o betę to z 925,7 wzrosła do 3296❤️ a tarczyca jest również w porządku ❤️ Nie wiem w takim razie skąd wziął się ten podwyższony wynik z piątku, a robiłam w tym samym laboratorium🤔
 
Do góry