reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Wiecie ze ja juz przegladalam wózki na olx-ie 🙊 tym razem chce jakiś lekki 🤔

Hehe większość z nas chyba to robi :cool2: Ja zacznę kupować pewnie po wakacjach, bo najpierw musimy wyremontować górę. Teraz nawet nie miałabym gdzie tego trzymać. Co prawda kusi mnie i to bardzo.

Mnie tak bardzo kusi żeby kupić chociaż jedno uniwersalne body... wiem, że to zadecydowanie za wcześnie i też nie wiem czy słyszałyście, ale niby nie można kupować szybko czegoś dla dziecka bo to wróży nieszczęście. Ja akurat w to nie wierze, bo wózek z chłopakiem już mamy wybrany, ale jednak boje się kupić coś w stylu body żeby nie zapeszać 😂

Jak słyszę o przesądach to aż mnie trzęsie:angry: Mam nadzieję, że nikt mnie poczęstuje takimi radami, bo będę gryzła. :cool2:
 
reklama
Kochane nawet nie macie pojęcia jak mi ulżyło! Właśnie przyszły wyniki z bety i z tarczycy, bo w piatek miałam wynik podwyższony o 0,35. Jeśli chodzi o betę to z 925,7 wzrosła do 3296❤️ a tarczyca jest również w porządku ❤️ Nie wiem w takim razie skąd wziął się ten podwyższony wynik z piątku, a robiłam w tym samym laboratorium🤔
Karola wyniki tarczycy mogą się wachac w ciągu kilku dni. Za każdym razem możesz mieć inny wynik. 0,35 to prawie nic
 
Mnie tak bardzo kusi żeby kupić chociaż jedno uniwersalne body... wiem, że to zadecydowanie za wcześnie i też nie wiem czy słyszałyście, ale niby nie można kupować szybko czegoś dla dziecka bo to wróży nieszczęście. Ja akurat w to nie wierze, bo wózek z chłopakiem już mamy wybrany, ale jednak boje się kupić coś w stylu body żeby nie zapeszać 😂
Osobiście się boję jeszcze szukać czegokolwiek dla dzidzi, boję się że jak coś pójdzie nie tak to kupione rzeczy jeszcze bardziej by mnie zdołowały :hmm:
 
Ja również nie wierze w przesady i tez mnie trzęsło jak ktoś mnie pouczał w pierwszej ciąży. Specjalnie robiłam na odwrót.
Mam 2 letniego synka i jeśli chodzi o wózek to mieliśmy anex sport. Bardzooo był fajny ale sprzedałam i teraz szukam czegoś nowego. Chciałabym kupić wózek z firmy cybex ale cena mnie zniechęca. Chyba, ze kupię używany w bardzo dobrym stanie.
 
Dostałam właśnie receptę na Euthyroxn50. Czy myślicie, że to dobrze skoro teraz wyszła mi tarczyca 3,03, czyli w normie? Nie zaszkodzi?
Ciężko powiedzieć jak organizm zareaguje. Ja w momencie diagnozy miałam TSH 46 I endokrynolog przepisał mi 100. Po miesiącu TSH spadło do 0,005. Inni zbijali by dłużej. Gorszy był problem wyprowadzić mnie z nadczynność później. Zmieniłem endokrynologa I w 2 msc mnie wyprowadził na prostą. A tamta walczyła 7 msc. Także nikt Ci nie powie ile. Ale podobno lepiej zaczynać od niższych dawek, a nie tak jak mi moja dala od razu 100. Ja po unormowaniu tsh mialam w granicy 1,14, a jak zaszlam w ciąże to od razu mi skoczylo na 2,11. Brałam 50 letrox. To kazała teraz na zmianę 50 I 75
 
Ciężko powiedzieć jak organizm zareaguje. Ja w momencie diagnozy miałam TSH 46 I endokrynolog przepisał mi 100. Po miesiącu TSH spadło do 0,005. Inni zbijali by dłużej. Gorszy był problem wyprowadzić mnie z nadczynność później. Zmieniłem endokrynologa I w 2 msc mnie wyprowadził na prostą. A tamta walczyła 7 msc. Także nikt Ci nie powie ile. Ale podobno lepiej zaczynać od niższych dawek, a nie tak jak mi moja dala od razu 100. Ja po unormowaniu tsh mialam w granicy 1,14, a jak zaszlam w ciąże to od razu mi skoczylo na 2,11. Brałam 50 letrox. To kazała teraz na zmianę 50 I 75
Bo dziwi mnie po prostu, że miałam delikatne podwyższenie, a teraz jest już w normie i od razu przepisuje leki🤔 Myślałam, że przepisze je dopiero jak badania po raz kolejny pokażą, że jest podwyższona.
 
reklama
Bo dziwi mnie po prostu, że miałam delikatne podwyższenie, a teraz jest już w normie i od razu przepisuje leki🤔 Myślałam, że przepisze je dopiero jak badania po raz kolejny pokażą, że jest podwyższona.
W ciąży powinno być niby maksymalnie 2,5. Tak mój ginekologa mowil
 
Do góry