reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny, ja dalej tego nie ogarniam.. Jeśli dziś mam 8t5d to jestem w ósmym czy dziewiątym tygodniu? [emoji85] To głupie pytanie, ale lekarz mówił "9ty tydzień", a jak np czytam sobie na necie te opisy jak się maleństwo rozwija to wielkość mojego, niby odpowiednią, bardziej pasuje do opisów 8ego tygodnia.. Taka pierdolka, ale nie mogę ogarnąć
Jest pełnych 8 tygodni i 5 dni, wiec jesteś w 9 tygodniu.
 
a ja czytałam, że 8 skończony i 9 zaczęty haha
Też czytałam, że lekarze się posługują skończonymi, a akurat mój (starszej daty) nie. Jak byłam w 6t5d to mówił, że w 7 tygodniu maleństwo powinno być już większe, a będą w 8t3d mówił, że jak na 9ty to wszystko gra. I znów zaczęłam sobie czytać o rozwoju maleństwa na stronach to moje małe pasuje bardziej na 8 tydzień niż 9. Jak żyć?! [emoji23]
 
Też czytałam, że lekarze się posługują skończonymi, a akurat mój (starszej daty) nie. Jak byłam w 6t5d to mówił, że w 7 tygodniu maleństwo powinno być już większe, a będą w 8t3d mówił, że jak na 9ty to wszystko gra. I znów zaczęłam sobie czytać o rozwoju maleństwa na stronach to moje małe pasuje bardziej na 8 tydzień niż 9. Jak żyć?! [emoji23]
Tu czytałam Link do: Wiek ciąży | dr n. med. Marian Malinowski
 
Mój ginek też tak w kartę wpisuje że np 10+3dni to on wpisuje 11tydzien. Tak samo jak rodziłam synka 35 i 1 dzień to wpisali poród w 36 tyg córcię rodziłam 36 i 1 dzień wpisali 37 a jakby wpisali 36 tyg to bym miała za darmo dla niej szczepienia
 
ja to dopiero jestem w 8tygodniu. Różnica między USG a OM wynosi 4 dni. ciekawe jak dzidzia urośnie. pierwszą wizytę miałam 04 a drugą 16.
Ooo ja wizytę mam 15go, a też leci mi 8 tydzień 😁 więc będziemy mieć podobnie pewnie na wizycie, a który masz dziś dokładnie dzień? Ja z OM 7+3 a z ostatniego USG dzień młodsza :)
 
reklama
Do góry