reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja mam bratanka rocznik '02 a jego dziewczyna '01 i jakoś nie potrafię sobie ich wyobrazić w roli rodziców więc dla to to podwójnie dziwne :)
A u Ciebie to pierwsza czy kolejna ciąża?
No tak, punkt odniesienia dużo zmienia [emoji16] moja druga, pierwsza poroniłam w 11tyg, choć od ok 5 już się nie rozwijala
 
reklama
A ja wolę rodzic w styczniu bo już 2021 i mieszkam w dużym domu z rodzicami i na święta zawsze u nas cała rodzina się schodzi juz wiem ze to by było straszne z noworodkiem zaraz po porodzie..
 
A ja wolę rodzic w styczniu bo już 2021 i mieszkam w dużym domu z rodzicami i na święta zawsze u nas cała rodzina się schodzi juz wiem ze to by było straszne z noworodkiem zaraz po porodzie..
ja też bym nie chciała w grudniu. raz że święta i urodziny nie będą aż takie fajne to dwa bedzie najmłodsze w klasie haha
 
Dziewczyny, ja dalej tego nie ogarniam.. Jeśli dziś mam 8t5d to jestem w ósmym czy dziewiątym tygodniu? [emoji85] To głupie pytanie, ale lekarz mówił "9ty tydzień", a jak np czytam sobie na necie te opisy jak się maleństwo rozwija to wielkość mojego, niby odpowiednią, bardziej pasuje do opisów 8ego tygodnia.. Taka pierdolka, ale nie mogę ogarnąć
 
Dziewczyny, ja dalej tego nie ogarniam.. Jeśli dziś mam 8t5d to jestem w ósmym czy dziewiątym tygodniu? [emoji85] To głupie pytanie, ale lekarz mówił "9ty tydzień", a jak np czytam sobie na necie te opisy jak się maleństwo rozwija to wielkość mojego, niby odpowiednią, bardziej pasuje do opisów 8ego tygodnia.. Taka pierdolka, ale nie mogę ogarnąć
Czytałam jakis artykuł w internecie, który napisał lekarz ginekolog (nie mama ginekolog) i podobno poprawnie jesteś w 8 tygodniu. Lekarze się podobno posługują tygodniami SKOŃCZONYMI.
 
reklama
Do góry