reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

A ja wolę rodzic w styczniu bo już 2021 i mieszkam w dużym domu z rodzicami i na święta zawsze u nas cała rodzina się schodzi juz wiem ze to by było straszne z noworodkiem zaraz po porodzie..

Dokadnie, na święta większość ludzi jeździ po rodzinie i zawsze jacyś pomysłowi goście się znajdą.
Moim zdaniem przez pierwszy miesiąc to mogą odwiedzić tylko najbliżsi i tylko za zgodą rodziców (zwłaszcza mamy).
My niestety na osiedlu mamy sporo rodziny męża i jak mi się zejdą jak tylko wróce ze szpitala (podejrzewam o to jedną wścipską osobę) to będę gryzła.
 
reklama
Jej.. Wyobrażam sobie co musiałaś przeżyć [emoji17] z dwojga złego pusty pęcherzyk wydaje mi się być przy tym naprawdę mniej przybijający [emoji17]
Ja się bardzo źle czułam w poprzedniej ciąży, przed wizytą nie mogłam wysiedzieć w poczekalni. Miałam cały czas bóle podbrzusza, ale lekarka stwierdziła że typowe objawy ciąży 😭. Nie dość, że przeżyłam okropna stratę, to jeszcze moje dolegliwości zostały zlekceważone. Teraz czuję się o wiele lepiej (mimo mdłości i dokuczającego żołądka) no i serduszko też pięknie biło. oby to był dobry znak.
 
Wizytę miałam tydzień temu we wtorek i w ten wtorek... I idę znowu w następny wtorek. Teraz coraz bliżej tego terminu i jestem przerażona.

Tak, to było poronienie zatrzymane. Byłam na wizycie u ginekologa w 8+2tc i było ok (tak mi się wydaje, nawet nie słyszałam wtedy serduszka bo lekarka nic o tym nie mówiła). Poszłam miesiąc później na wizytę i okazało sie że do zatrzymania doszło 8+4. Czasem wydaje mi się że gdyby wtedy sprawdziła serduszko, to może byłoby widać/słychać, że jest jakieś gasnące.. :(
Chwała za to że masz tak często, będziesz spokojniejsza, na pewno będzie wszystko dobrze, wszystkie trzymamy kciuki :)
 
Ja się bardzo źle czułam w poprzedniej ciąży, przed wizytą nie mogłam wysiedzieć w poczekalni. Miałam cały czas bóle podbrzusza, ale lekarka stwierdziła że typowe objawy ciąży 😭. Nie dość, że przeżyłam okropna stratę, to jeszcze moje dolegliwości zostały zlekceważone. Teraz czuję się o wiele lepiej (mimo mdłości i dokuczającego żołądka) no i serduszko też pięknie biło. oby to był dobry znak.
Wszystko będzie dobrze na pewno, przecież musi być nie ma innej możliwości ☺️ ale z tego co mówisz to kolejny dowód na to że kobieta wyczuwa kiedy jest coś nie tak, bardzo silne i regularne bóle podbrzusza to nie jest dobry objaw, wszędzie o tym trąbią, ale co lekarz to inna szkoła.... najlepiej sama wiesz co czujesz, najważniejsze że teraz czujesz się inaczej :)
 
Ja się bardzo źle czułam w poprzedniej ciąży, przed wizytą nie mogłam wysiedzieć w poczekalni. Miałam cały czas bóle podbrzusza, ale lekarka stwierdziła że typowe objawy ciąży [emoji24]. Nie dość, że przeżyłam okropna stratę, to jeszcze moje dolegliwości zostały zlekceważone. Teraz czuję się o wiele lepiej (mimo mdłości i dokuczającego żołądka) no i serduszko też pięknie biło. oby to był dobry znak.
Kibicuje całym sercem żeby teraz Juz było tylko pięknie [emoji3590]
 
Dziewczyny, czy któraś z Was korzysta z pakietu Medicover? Mam kilka pytań i nie wiem czy to dobrze rozumuję 🤔 mąż ma możliwość podciągnąć mnie pod swoje ubezpieczenie, kosztowałoby to dodatkowe 80zl miesięcznie ale biorąc pod uwagę, że za wizytę płacę 160 to i tak by się chyba opłacało. Dajcie znać czy któraś z Was jest bardziej obeznana w temacie ☺
 
Ja synka urodziłam 4. Lipca 2014 a termin mialam na 27.06 więc przenoszony 😀
Teraz też mam nadzieję że termin się przesunie . Według om na 7 stycznia . Byle nie w sylwestra 😀
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was korzysta z pakietu Medicover? Mam kilka pytań i nie wiem czy to dobrze rozumuję 🤔 mąż ma możliwość podciągnąć mnie pod swoje ubezpieczenie, kosztowałoby to dodatkowe 80zl miesięcznie ale biorąc pod uwagę, że za wizytę płacę 160 to i tak by się chyba opłacało. Dajcie znać czy któraś z Was jest bardziej obeznana w temacie ☺
Ja mam medicover, jak masz dostęp do centrum medycznego to spoko, jak nie to gorzej bo placówki współpracujące bywają różne. Jak mieszkałam w Warszawie to korzystałam z centrów i na prawdę się opłacało, ale dużo zależy od pakietu. Ja teraz na pakiecie zrobię tylko test pappa i to jak się dogadam bo nie chce mi się do Wawy jechać.
 
Do góry