reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
ja myślę, że 25 lat to wiek akurat na dziecko, ale każdy jest inny i nikogo nie powinno się oceniać ☺
Ja zostalam mama majac niepelne 25 lat.
Jakbym patrzyla na wszystkie poprawnosci typu slub dom samochod oszczednosci to to bylo by moje pierwsze babe. Bo rodzac hanuta to jedynie co mialam to pewnosc ze tego pana nie pozbede sie nigdy.
 
męczy mnie taka zgaga od wczoraj, nic nie pomaga. nudzi mi się, mój pojechał na wieś, ja zostałam w domu, nie chciałam ryzykować. już chodzę po ścianach z nudów.
zrobiłam sobie zdrowe "korytko" i idę dalej leżeć na kanapie😆
IMG_20200611_161909_458.jpg
 
My byliśmy na obiedzie u moich rodziców ale już musielismy wracać bo muszę poleżeć już nadchodzi ta godzina gdzie świat mi wiruje 🥴😵🤢 coś tam pojadłam i szkoda by było to oddać.
 
My byliśmy na obiedzie u moich rodziców ale już musielismy wracać bo muszę poleżeć już nadchodzi ta godzina gdzie świat mi wiruje 🥴😵🤢 coś tam pojadłam i szkoda by było to oddać.
współczuję 😔 ja nie wymiotowałam ani razu, miałam tydzień taki mega zły potem może ze dwa dni, a tak to jest w porządku. ale i tak nie mam na nic apetytu, ale nie mam mdłości.
 
Jutro zaczynam 11 tydzień marzę by już trochę te mdłości mijały najgorsze są wieczory. Jutro rano do 7:30 muszę wytrzymać jadę na wyniki bryyy jak ja tego nie lubię. A za tydzień 19 mam lekarza.
 
Jutro zaczynam 11 tydzień marzę by już trochę te mdłości mijały najgorsze są wieczory. Jutro rano do 7:30 muszę wytrzymać jadę na wyniki bryyy jak ja tego nie lubię. A za tydzień 19 mam lekarza.
ja to dopiero jestem w 8tygodniu. Różnica między USG a OM wynosi 4 dni. ciekawe jak dzidzia urośnie. pierwszą wizytę miałam 04 a drugą 16.
 
reklama
Do góry