reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

No dobra małżon mnie zdenerwował.
W piątek ma urodziny i już naspraszał sobie 6 osób. Zwykle takie imprezy ja organizowałam, był grill, sałatki itp. a teraz nie wiem na co on liczy. Prosiłam, żeby to była kawka i podzielił ich na dwie grupki, bo jak będę miała wszystkich na raz to oszaleje. Przecież widzi jak ja się czuję i że wszystko robię na raty. Już czuję, że będzie to dłuższa posiadówka na którą nie mam w ogóle ochoty. :dry:
Mój ma urodziny w sobotę i ustaliliśmy, że impresje zrobimy miesiąc później gdy będę się już lepiej czuć. A przy okazji przekażemy nowinę. Miał minę zbitego psa, ale się zgodził.

W weekend gościliśmy jego ojca i już wysiedzieć nie mogłam, mdliło mnie. Może jeszcze pogadaj ze swoim? Może faktycznie lepiej zrobić później, w końcu ty też chętnie byś się pobawiła i spędziła miło czas.
 
reklama
Mi gin powiedział że te wszystkie specyfiki na rozstępy nie dość że są drogie to jeszcze niekoniecznie pomagają, bo jak rozstępy maja się zrobić to i tak się zrobią, polecił mi oliwke dla dzieci, a w 2 trymestrze bio Oil :) moja mama też cała ciążę smarowala się oliwka i nie ma ani jednego rozstepu
Ja od początku poprzedniej ciąży smarowałam bio oilem i miałam rozstępy nawet na lydkach mimo że przykryłam 10 kilo. Brzuch wyglądał okropnie a rozstępy były takie głębokie że bałam się że skóra mi pęknie. Potem byłam u lekarza usuwać żylaki, które też mi się zrobiły w ciąży i on powiedział że czymkolwiek będę smarować to i tak powychodzą rozstępy bo taka mam strukturę skóry i naczyń krwionośnych.
 
Mój ma urodziny w sobotę i ustaliliśmy, że impresje zrobimy miesiąc później gdy będę się już lepiej czuć. A przy okazji przekażemy nowinę. Miał minę zbitego psa, ale się zgodził.

W weekend gościliśmy jego ojca i już wysiedzieć nie mogłam, mdliło mnie. Może jeszcze pogadaj ze swoim? Może faktycznie lepiej zrobić później, w końcu ty też chętnie byś się pobawiła i spędziła miło czas.

Nic nie będę przekładać, bo dla mnie to żadna zabawa.:unsure:
Moim planem jest to, że przyjdę na 20 min i powiem, że źle się czuję i spadam do sypialni.
 
Ostatnia edycja:
Nic nie będę przekładać, bo dla mnie to żadna zabawa.:unsure: Zaprosił swojego brata z żoną a ja strasznie nie trawię tej laski (z wzajemnością). Jak jego brat przychodzi sam to jest spoko, ale damy nie zniosę.
Moim planem jest to, że przyjdę na 20 min i powiem, że źle się czuję i spadam do sypialni.
Moim zdaniem to bardzo dobry plan. To nie jest moment na obsługę gości.
 
U mnie dziś 9+0 😊 czasami zdarzy się, że mnie zmuli, albo przeszkodzi mi jakiś zapach, ale to już sporadycznie. Wlasciwie jedyne co mi teraz dokucza to takie uczucie zmęczenia- zjem śniadanie i przysypiam 🤷‍♀️ A wcześniej od 5 do 8 tygodnia dzień w dzień silne mdłości, każdy zapach był dla mnie katorgą, dwa razy zdarzyło mi się wymiotować i równo z wejściem w 8 tc przeszło..
Z tym spaniem po śniadaniu to możemy sobie piątkę przybić 😂😂... Nie jestem w stanie się opanować i gęba ciągle ziewa, człowiek wstaje z takimi ambitnymi planami a tu dupa... Ja od początku nie miałam silnych objawów,czasem zmulilo, czasem śmierdziało... jak się uprę to nadal coś tam znajdę, na pewno zmienilo mi się moje własne menu-cukier cukier cukier tłuszcz 🤤🤤🤤🤤🤤🤤 przed ciążą to były ryby grillowane, kasze, warzywa i zero cukru 🙄🙄 na prawdę co ciąża to inny przypadek, jak widać po Twoim przykładzie niekoniecznie spokój z objawami musi nastąpić równo z końcem pierwszego trymestru 😃
 
Odebrałem dziś komplet wyników badań. Wszystko dobrze, toksoplazmy nie mam więc dalej moją kizię mizię kochaną będę tulić 😻. Zastanawia mnie tylko glukoza bo mam 103 (norma do 99). Czy któraś miała powyżej 100? Lekarz coś dodatkowo zalecił?. Czy to jeszcze wynik do przyjęcia?. Zrobiłam sobie też bete tak dla siebie ale wynik 176739 nie pozostawia wątpliwości, że jest ok. Bo wizyta dopiero 18.06. A dziś mam równo 7+0.😊
Ja miałam 115 na czczo i muszę zrobić krzywa w poniedzialek
 
Dziewczyny a wiecie co oznaczają te procenty obok rozmiaru crl i wieku ciąży? 59.9%?
 

Załączniki

  • IMG_20200610_221649.jpg
    IMG_20200610_221649.jpg
    990 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Do góry