reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja się martwię czy napewno wszystko ok bo nie mam prawie rzadnych objawów:-( usg w poniedziałek
Spokojnie ja też nie mam kompletnie żadnych objawów. No może bardzo duży apetyt. Ale ja ogólnie jestem smakoszem jedzenia 😉
Dzisiaj powtórzyłam betę i było 4238 , a wczoraj 2048.
Moge spać spokojnie 😊.
Super, to teraz tylko na wizytę czekać 😍
Rossig w poniedziałek powtórzę bete i w piatek 15.05 bo wtedy mam termin okresu. Dopoki ten dzien nie minie i jeszcze kilka po niem to nie czuje sie bezpiecznie ...
Naczytalam sie po drodze staran o poronieniach dziewczyn na forum, o biomechanicznych i mam lekki stres..
Rozumiem. Daj znać jak będziesz mieć wyniki. Na pewno wszystko będzie dobrze ✊

Ja też się zastanawiam nad betą w poniedziałek 🤔 robiłam w poniedziałek i środę. Labolatorium pracuje teraz od poniedzialku do czwartku i ma skrócone godziny więc nie mogłam powtórzyć w piątek. Chyba sobie odpuszczę choć chciałabym wiedzieć o ile beta wzrosła ☺️
 
reklama
Cześć :) również mam nadzieje na zostanie styczniowa mama, w niedziele test ciazowy pozytywny. W pn beta hcg 44 we wtorek 70, martwią mnie niskie wartości jednak staram się myśleć pozytywnie :) mam do Was pytanie o wasze objawy ciążowe ? Czy one występują codziennie czy są dni w których są bardziej nasilone i dni bez objawów ?
 
Cześć :) również mam nadzieje na zostanie styczniowa mama, w niedziele test ciazowy pozytywny. W pn beta hcg 44 we wtorek 70, martwią mnie niskie wartości jednak staram się myśleć pozytywnie :) mam do Was pytanie o wasze objawy ciążowe ? Czy one występują codziennie czy są dni w których są bardziej nasilone i dni bez objawów ?
Natasza a kiedy mialas termin miesiaczki? Ja mam na 15.05 i w piątek 10 dpo mialam bete 6.95.
 
Cześć :) również mam nadzieje na zostanie styczniowa mama, w niedziele test ciazowy pozytywny. W pn beta hcg 44 we wtorek 70, martwią mnie niskie wartości jednak staram się myśleć pozytywnie :) mam do Was pytanie o wasze objawy ciążowe ? Czy one występują codziennie czy są dni w których są bardziej nasilone i dni bez objawów ?
Witaj ☺️gratuluję ciąży 😉
Niskimi wartościami się nie przejmuj. Pewnie to sam począteczek ☺️Sprawdź tylko czy prawidłowo przyrasta w kalkulatorach beta hcg 😉
A kiedy miałaś mieć termin okresu?
Ja nie mam żadnych objawów.
W poniedziałek zaczynam 6 tydzień 😉
 
Witaj ☺️gratuluję ciąży 😉
Niskimi wartościami się nie przejmuj. Pewnie to sam począteczek ☺️Sprawdź tylko czy prawidłowo przyrasta w kalkulatorach beta hcg 😉
A kiedy miałaś mieć termin okresu?
Ja nie mam żadnych objawów.
W poniedziałek zaczynam 6 tydzień 😉
Wpisałam w kalkulator i obliczyło średni dwudniowy przyrost 145,5 % :) jestem po jednej stracie gdzie beta pięknie rosła do 1200 i zaczęła opadać. Wiec teraz tym bardziej wszystkim się przejmuje
 
Wpisałam w kalkulator i obliczyło średni dwudniowy przyrost 145,5 % :) jestem po jednej stracie gdzie beta pięknie rosła do 1200 i zaczęła opadać. Wiec teraz tym bardziej wszystkim się przejmuje
Wyglada na to, ze mamy termin porodu na ten sam dzień. Dzień miesiączki wypadał na 06.05
 
reklama
Tsh 46? 🙄😳 I jak Ty się wtedy czułaś? Musiało być okropnie 🤔

Witaj i gratuluję 😘 będziesz powtarzać betę, albo czekasz już bezpośrednio na wizytę lekarską? 😉

Ja bym się tym w ogóle nie sugerowała. Ja nie miałam kompletnie żadnego śluzu i w sumie do tej pory nie mam.
Dziękuję za odpowiedź.
 
Do góry