reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Możesz przypomnieć czemu Cię trzymają już 2 tyg w szpitalu i już będą ciążę rozwiązywać? Mogliby dotrzymać do 37+0 dzidziuś nie byłby wcześniakiem ale jeśli trzeba to lepiej czasami urodzić nawet w 36tc
Leżę tu z powodu białka i nadciśnienia, ciśnienie się unormowało bo biorę leki, ale białko jest wysokie, jest już ponad 1g i dlatego stwierdzili ze będzie już 36 tydz to już czas rozwiązać ciążę
 
reklama
Leżę tu z powodu białka i nadciśnienia, ciśnienie się unormowało bo biorę leki, ale białko jest wysokie, jest już ponad 1g i dlatego stwierdzili ze będzie już 36 tydz to już czas rozwiązać ciążę
Aha ja pierwsza ciążę też miałam rozwiązana przez nadciśnienie i patrzę że znów zaczyna lecieć mimo że biorę już 5 dopegytow a jakie mialas cisnienie jak Cię przyjmowali? CC będą Ci robić?
 
Aha ja pierwsza ciążę też miałam rozwiązana przez nadciśnienie i patrzę że znów zaczyna lecieć mimo że biorę już 5 dopegytow a jakie mialas cisnienie jak Cię przyjmowali? CC będą Ci robić?
Będę miała cc i to już w czwartek, ciśnienie miałam 160/100 biorę leki 4 x dziennie po dwie i jest teraz w normie
 
Leżę tu z powodu białka i nadciśnienia, ciśnienie się unormowało bo biorę leki, ale białko jest wysokie, jest już ponad 1g i dlatego stwierdzili ze będzie już 36 tydz to już czas rozwiązać ciążę
Czyli masz stan przedrzucawkowy? Jeśli tak, to jest on niebezpieczny również dla Ciebie, dlatego lepiej rozwiązać ciążę wcześniej. Z resztą 36tc to będzie bardzo ładny wynik.
 
Ja muszę być na kamerze, bez biurka, bo nie mam, więc ciężko się pisze na kolanach, obok laptop i jeszcze w miarę trzeba mieć otoczenie i sama siebie ogarnąć.
Kiedy masz terminy? Bo ja na koniec stycznia jakoś i na bank wtedy młody będzie chciał wyjść na świat, no ale trudno, najwyżej obleje ten semestr, niespecjalnie mi zależy.
Z tym wymogiem kamerki to trochę jak w podstawówce ;D Jak masz na teamsach to tam można włączyć rozmazanie tła jakby był bałagan ;)
Pierwsze terminy 0 mam w połowie stycznia, sesja jakoś też pod koniec. Na szczęście jakoś dużo tego nie mam, bo przez to, że jest zdalnie niektórzy wolą kilka projektów zadać niż egzamin robić online..
 
reklama
Do góry