reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Cześć ja dalej leżę w szpitalu już 2 tydzień, teraz leci mi 35+4 dni wczoraj mi powiedzieli że pod koniec tygodnia będą już rozwiązywać ciążę, mały ostatnio ważył 2240 kg, z jednej strony się cieszę bo mam już dość leżenia w szpitalu, a z drugiej strony myślę czy będzie wszystko dobrze z synkiem
 
Ja sie tam cieszę, że zdalnie i spokojnie mogę w domu posiedzieć na stosie poduszek, albo wyłożyć się na łóżku ;)
I akurat też pewnie będę rodzić jak 1 terminy egzaminów będą..
 
Ja sie tam cieszę, że zdalnie i spokojnie mogę w domu posiedzieć na stosie poduszek, albo wyłożyć się na łóżku ;)
I akurat też pewnie będę rodzić jak 1 terminy egzaminów będą..
Ja muszę być na kamerze, bez biurka, bo nie mam, więc ciężko się pisze na kolanach, obok laptop i jeszcze w miarę trzeba mieć otoczenie i sama siebie ogarnąć.
Kiedy masz terminy? Bo ja na koniec stycznia jakoś i na bank wtedy młody będzie chciał wyjść na świat, no ale trudno, najwyżej obleje ten semestr, niespecjalnie mi zależy.
 
Cześć ja dalej leżę w szpitalu już 2 tydzień, teraz leci mi 35+4 dni wczoraj mi powiedzieli że pod koniec tygodnia będą już rozwiązywać ciążę, mały ostatnio ważył 2240 kg, z jednej strony się cieszę bo mam już dość leżenia w szpitalu, a z drugiej strony myślę czy będzie wszystko dobrze z synkiem
To już będzie ciąża donoszona, więc na pewno będzie z małym wszystko ok.
Możesz rodzic z partnerem?
 
Cześć ja dalej leżę w szpitalu już 2 tydzień, teraz leci mi 35+4 dni wczoraj mi powiedzieli że pod koniec tygodnia będą już rozwiązywać ciążę, mały ostatnio ważył 2240 kg, z jednej strony się cieszę bo mam już dość leżenia w szpitalu, a z drugiej strony myślę czy będzie wszystko dobrze z synkiem
Możesz przypomnieć czemu Cię trzymają już 2 tyg w szpitalu i już będą ciążę rozwiązywać? Mogliby dotrzymać do 37+0 dzidziuś nie byłby wcześniakiem ale jeśli trzeba to lepiej czasami urodzić nawet w 36tc
 
reklama
Do góry