reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Mi coś cały czas promienuje na prawe udo, tylko na prawe, nic więcej. Dretwieje, a po jakimś czasie puszcza. Położna mówi, że to normalne, dziecko pewnie uciska jakiś nerw. Nie wiem..
A też miewam drętwienia krocza i uda.. Kurcze to może jednak nic poważnego.. Tak myślałam w sumie, ze to moze byc od nacisku przez dziecko, ale wczoraj jak mi ginekolog nacisnął na kość to myślałam, że zejde.. dlatego powiedział o tym ortopedzie.. No nic. Za 2 tygodnie mam mieć usg to powinno być coś widoczne.
 
reklama
Też tak myślałam jak przestało boleć :/ a tu wróciło i jest jeszcze gorzej :( Oby u Ciebie juz tak zostało


Mnie od 3 miesięcy jakoś bolało jak stałam na 1 nodze np przy ubieraniu, w nocy nie mogłam sie przewrócić z boku na bok i ogólnie każde podnoszenie nogi to było ciężko.. W sumie to przestało mnie boleć jakieś 2 tygodnie temu więc się ucieszyłam, a tu od paru dni jest jakaś tragedia.. Boli mnie jakoś dziwnie bo po prawej stronie tylko i promieniuje do uda. Czasem zakłuje aż oddechu nie mogę złapać :/ Czasem promieniuje też w górę na brzuszek.. Ogólnie z rana jest lepiej, a na wieczór już w ogóle nie dam rady chodzić tylko sunę tymi nogami jakoś :/
Te objawy to nie spojenie łonowe tylko rwa kulszowa temu boli tylko z jednej strony przeważnie jedno udo jeden pośladek itd i niestety przeważnie dzidziuś po tej stronie na nerw kulszowy naciska to mija na jakiś czas jak przestaje naciskać i wraca gdy znów naciska to normalne .
 
Te objawy to nie spojenie łonowe tylko rwa kulszowa temu boli tylko z jednej strony przeważnie jedno udo jeden pośladek itd i niestety przeważnie dzidziuś po tej stronie na nerw kulszowy naciska to mija na jakiś czas jak przestaje naciskać i wraca gdy znów naciska to normalne .
Uwierz wiem co to rwa kulszowa.. miałam w 1 ciazy i teraz na początku. To inaczej jednak boli i w innym miejscu
 
Jestem bardzo zadowolona, tylko za szybko mnie panie w recepcji zapisały, i muszę jechać jeszcze raz. Byłam u doktora Wieczorka, kazał przyjechać znowu 4 stycznia i od razu tego samego dnia będę miała konsultacje z anestezjologiem.
Ogólnie polecam, widać że mają super warunki, wizyta nie była dluga, ale USG i badanie na fotelu zrobił, wyjaśnił kilka kwestii, więc jest okej.

W sumie mamy chyba podobnie terminy, to może bysmy się minęły na porodówce 😁

noo, ja jak już będę wiedziała tak bardziej na pewno to dam znać, czy decyduję się na Łubinową czy jakiś inny szpital i kto wie, kto wie :D
 
pytanie do mam co już ogarnęły wyprawkę - czy pierzecie również kombinezon ziomowy, poduszki, kocyki itp, itd? czy tylko ubranka?

ubranka mam już ogarnięte, poprane i poprasowane, ale zastanawiam się jak z resztą ?
 
pytanie do mam co już ogarnęły wyprawkę - czy pierzecie również kombinezon ziomowy, poduszki, kocyki itp, itd? czy tylko ubranka?

ubranka mam już ogarnięte, poprane i poprasowane, ale zastanawiam się jak z resztą ?
Ja wszystko piorę, pościel do łóżeczka i wózka, kombinezon, każdy kocyk, pieluchy i otulacze do pieluch.
 
reklama
Do góry