reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Wow 😊 a mialas moze rozcinane krocze albo peklo samo? Mnie nie przeraża porod tylko szycie krocza... najgorsze ze wszystkiego, nie znieczulil mi do szycia i wyłam tam jak glupia normalnie plakalam , porod mnie tak nie bolal jak to szycie i pozniej gojenie sie rany .
Miałam rozcinane i szyte i miałam znieczulone więc nie czułam szycia.
 
reklama
Ja kupilam taką [emoji16]
IMG_20201106_085747.jpeg
 
No właśnie byłam 2 tygodnie temu to mała ważyła 784 g i już była tydzień wagowo mniejsza, a wymiarami 4 dni. Dlatego się pytam. Teraz idę za 2 tygodnie na badanie. Córke urodziłam z hipotrofią ale nie duża bo była do dwóch tygodni różnica. Urodzona w 38 tygodniu z wagą 2840 i 48 cm

Ja miałam z córką najpierw TENS ale przy 6 cm przestał mi pomagać, więc poprosiłam o znieczulenie zewnątrzoponowe... i to był w moim przypadku największy błąd:( znieczulenie zaburzyło mi skurcze... więc te skurcze już do parcia zamiast co ileś sekund u mnie się pojawiały co minutę-półtora... więc mój poród właściwy trwał 3 godziny i byłam o maluteńki krok od kleszczy :( lekarz już się przygotowywał, ale dał mi szanse na ostatnie parcie i się udało, przemieściła się Karolcia :) u mnie w szpitalu jest jeszcze gaz rozweselający do wyboru, ale w tym przypadku chyba po prostu zacisnę zęby i będę rodzić bez niczego :p pociesz mnie opinia mojej gin że ten poród powinien być lżejszy :D no... chyba że będzie cesarka... to już nie mam wpływu na nic
Wybacz jeśli już pytałam, ale nie kojarzę.. skąd się wzięła hipotrofia u córki? No i też co 4 tygodnie wizyta jak już byl z tym problem to naprawdę długo..

miałam tak samo, ba nawet trafiłam na lekarza który zrobił mi szew...kosmetyczny :D czyli taki lepszy od normalnego :D
To podobnie jak ja:) z tym, że mi nie nacinali tylko po prostu pękło delikatnie i to bardziej od środka. Ale położna złota kobieta powiedziała, że w sumie samo by mi się zagoilo, ale ze względów estetycznych to mi zszyje:)
Zupełnie nic nie czułam, bo na znieczuleniu. Przy gojeniu też 0 problemów
 
Hej hej 🙂
My dzisiaj po wizycie, w poniedziałek ide na wymaz 💪🏼 Może nikogo przez drzwi samochodu nie obrzygam 🤭 we czwartek między 10 a 12 mamy się zgłosić na oddział jak oczywiście wynik cudownego covidu wyjdzie negatywny (znając mojego pecha może być różnie 🤔)
Ogólnie jak weszłam do niego i zobaczył ze juz 30+0 to stwierdził ze idziemy na oddział na zastrzyki na płucka. Zbadał szyjkę stwierdził ze jeszcze w miarę ale jak zrobił usg to juz nie miał wątpliwości z oddziałem. Szyjka niby 2,35 ale mam wrażenie ze zrobiła sobie ten lejek wewnątrz bo cos bąknął ze będą się zastanawiać nad pessarem 😒 nie wiem ile tam będę kisla ale mam nadzieje ze nie będzie mi robił kary tylko puści mnie do domu 🙏🏻
Chłopy Ok, jeden juz siedzi w kanale i napiera na dół dlatego tez pewnie tak się dzieje, do tego częste skurcze niby nie bolą ale są nieprzyjemne .....
Jeden gościu wyszedł na 1674g a drugi na 1468g 😊 ogólnie z nimi wszystko Ok 🙂 jak wszystko będzie dobrze to za dwa tygodnie kolejna wizyta 🙂
 
reklama
Hej hej 🙂
My dzisiaj po wizycie, w poniedziałek ide na wymaz 💪🏼 Może nikogo przez drzwi samochodu nie obrzygam 🤭 we czwartek między 10 a 12 mamy się zgłosić na oddział jak oczywiście wynik cudownego covidu wyjdzie negatywny (znając mojego pecha może być różnie 🤔)
Ogólnie jak weszłam do niego i zobaczył ze juz 30+0 to stwierdził ze idziemy na oddział na zastrzyki na płucka. Zbadał szyjkę stwierdził ze jeszcze w miarę ale jak zrobił usg to juz nie miał wątpliwości z oddziałem. Szyjka niby 2,35 ale mam wrażenie ze zrobiła sobie ten lejek wewnątrz bo cos bąknął ze będą się zastanawiać nad pessarem 😒 nie wiem ile tam będę kisla ale mam nadzieje ze nie będzie mi robił kary tylko puści mnie do domu 🙏🏻
Chłopy Ok, jeden juz siedzi w kanale i napiera na dół dlatego tez pewnie tak się dzieje, do tego częste skurcze niby nie bolą ale są nieprzyjemne .....
Jeden gościu wyszedł na 1674g a drugi na 1468g 😊 ogólnie z nimi wszystko Ok 🙂 jak wszystko będzie dobrze to za dwa tygodnie kolejna wizyta 🙂
To ja 31 tydz zaraz kończę i stwierdzili ze sterydow dawac mi nie beda,bo po co w pon mam wizyte mam spuchniete krocze po ostatnim badaniu az wylam z bolu na pesar to juz chyba za pozno.
 
Do góry