reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Zazdroszczę wam dziewczyny córeczki ! No ale najważniejsze żeby były zdrowe. Ja już odliczam do połówkowych i zacieram ręce żeby zacząć szykować wyprawkę.
Jeżeli pomyślałaś też o mnie, to ja spodziewam się synka 😄 tylko wszystkie smaki mam na córeczkę, stąd przyłączam się do tego, że to tylko i wyłącznie zabobony 😂
 
Haha mowilam wlozyc miedzy ksiazki. A mozesz zrobic test obraczki?? Jakie mialas glowne objawy?
Nie, testu nie robiłam jeszcze ale jutro rano zrobię:) przede wszystkim to jak kwaśne, słone. Źle się czuje po słodkim. Brzuch mam taki nie stozkowy tylko rozlany. Miałam nadzieję że to chłopak, ale jak to się mówi "Do 3ch razy sztuka " :D
 
Nie, testu nie robiłam jeszcze ale jutro rano zrobię:) przede wszystkim to jak kwaśne, słone. Źle się czuje po słodkim. Brzuch mam taki nie stozkowy tylko rozlany. Miałam nadzieję że to chłopak, ale jak to się mówi "Do 3ch razy sztuka " :D
Przypomnicie mi, bo ślepa jestem i nie widzę tego postu.. jak to było z tą obrączką? :) też go zrobię z ciekawości 😂
 
Mój jest specyficzny ale wszyscy pytaja o plec i go zaczyna to irytować wiec mowi, ze nie chce znac.
I bardzo dobrze :) każdy na coś ma swoją odpowiedź. Ja też już miałam gotowca jak sie wszyscy pytali, kiedy dzidzia będzie w drodze, a ja sama się nad tym zastanawiałam i dalej ani widu ani słychu :) ważne, jak odpowiedź działa i przestają dopytywać 😄
 
reklama
Do góry