reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja najgorzej świruję bo brzuch mi się spina mocno ostatnio. W zasadzie jakakolwiek aktywność=twardy brzuch, poza tym ciągnie w dół, boje się, że mięśnie i szyjka nie dają rady, jednak poprzedni poród chyba wszystko ponadwyrężał za mocno, ale może tylko panikuje, jeszcze 2 tyg i będę wiedzieć.
Takie martwienie chyba już nie minie...

Powiedz doktorowi, zbada szyjkę da pewnie jakieś leki, myśl, ze tak ma być ze macica ćwiczy i dodatkowo w ten sposób rośnie. U mnie jest dzień co jest super pare razy mnie tylko zepnie a jest dzień co lepiej chyba się nie ruszać 🙁
 
Mnie to pewnie boli bo wczoraj się za robotę wzięłam. Posegregowalam książki ( mam sporo do sprzedania), inne odłożyłam dla chrzesniaka żeby się z nich uczył, reszte będę układać jak mąż skończy malowanie( bo teraz to tylko by kurz zbierały bo jeszcze szpachlowac coś ma). Od rana bol ledzwi i zakwasy w nogach... tak to jest jak się za długo leży;)

P.s. Nie nie dzwigalam- brałam max 3 książki na raz.

P.s.2 przeziębienie prawie przechodzi..Dziękuję wszystkim za dobre rady ❤
 
Powiedz doktorowi, zbada szyjkę da pewnie jakieś leki, myśl, ze tak ma być ze macica ćwiczy i dodatkowo w ten sposób rośnie. U mnie jest dzień co jest super pare razy mnie tylko zepnie a jest dzień co lepiej chyba się nie ruszać 🙁
Na razie napisałam sms, mam brać nospe i magnez, odpoczywać, jakby był silny ból albo coś innego bardzo niepokojącego to przychodzić szybciej, ale nawet jak się szyjka skraca to niewiele więcej mi teraz wymyśli chyba... Czekam, staram się nie wariować, ale to dla mnie najdłuższa dotychczas przerwa między wizytami i już mam nierówno 🤪
 
Na razie napisałam sms, mam brać nospe i magnez, odpoczywać, jakby był silny ból albo coś innego bardzo niepokojącego to przychodzić szybciej, ale nawet jak się szyjka skraca to niewiele więcej mi teraz wymyśli chyba... Czekam, staram się nie wariować, ale to dla mnie najdłuższa dotychczas przerwa między wizytami i już mam nierówno 🤪
Mnie bardzo bolało w 1 trymestrze krocze . 2razy z bólu zemdlalam ( pisalam wtedy o tym) teraz bol jest ale albo się do tego bólu krocza przyzwyczaiłam, albo jest lżejsze
 
Przy niedzieli mąż mnie uszczęśliwił ogórkami [emoji16][emoji16]
IMG_20200802_173938.jpeg
IMG_20200802_173936.jpeg
 
reklama
cześć dziewczyny!
ufff myślałam że nie doczytam was do porodu :D
mój pierwszy post u was, wcześniej tylko podczytywałam.
termin mam wg OM 09.01 wg USG 15.01, moja druga ciąża, pierwszą niestety poroniłam w zeszłym roku
mam nadzieję że choć większość przeniosła się na prywatne forum czasami się tu odzywacie :)
 
Do góry