reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja z synem robiłam tylko pierwsze i drugie i ten lekarz co wykonywał je i moja prowadząca powiedzieli że 3 nie trzeba robić jak na tych obu jest wszystko oki. Ciekawe czy Twoja mama by była taka mądra jakby nie daj Boże wyszła jakąś wada serduszka np którą można leczyć już w brzuchu i byłoby wszystko oki dzięki wiedzy i badaniom mam sąsiadkę która właśnie nie robiła tych badań była wadą serca i to wyleczalna tylko musieli o tym przy porodzie wiedzieć no niestety takiej wiedzy nie mieli i dziecko po 2 dniach zmarło mi się zdaje że skoro mamy taką możliwość lepiej korzystać a człowiek nie na takie głupoty wydaje pieniądze . Owszem nasze mamy nie robiły takich badań moja nawet rodząc siostrę 18 lat temu w wieku 36 lat nie miała prenatalnych na szczęście mi tak nie gada widzi ile jest np w sprawie dla reportera że rodzice oboje zdrowi a dzidziuś chory. A najlepsze są komentarze ludzi o kosztach jakby oni to sponsorowali 😁
A no właśnie. Ja wolę mieć spokój że zrobiłam wszystko co moglam i ewentualnie wiedziałam wcześniej. Ona z kolei ma koleżankę której córce nie wychycono wady serduszka dziecka na prenatalnych. I pewnie dlatego tak mówi. Nie wiem. Bądź co bądź dziś m ma stresa ;p
 
reklama
A no właśnie. Ja wolę mieć spokój że zrobiłam wszystko co moglam i ewentualnie wiedziałam wcześniej. Ona z kolei ma koleżankę której córce nie wychycono wady serduszka dziecka na prenatalnych. I pewnie dlatego tak mówi. Nie wiem. Bądź co bądź dziś m ma stresa ;p
Ja w piątek mam prenatalne na razie spokój jutro muszę małego spakować i zawieźć do mamy to też przynajmniej pół dnia mi zajmie i pewnie dopiero przyjdzie stres. No różnie mogą czegoś nie wykryć ale jak się nie będzie badać to na pewno nie wykryją tym bardziej ile płacisz za prenatalne?
 
No ja właśnie u tego co z synem robiłam najpierw umówiłam się na czwartek to 500 zł a później poszukałam że jest jakiś najlepszy w Białymstoku co już ma certyfikat i on amiopunkcje jako jedyny chyba w miescie wykonuje żądz i u niego 400 więc w piątek idę do tego z certyfikatem czyli ceny wszędzie podobne.
 
Hej! Pięknego dnia ! Ja za godzinkę wychodzę na prenatalne ;)
Mam odnośnie nich pytanie: Wy robicie prenatalne I, II i III trymestru? Wczoraj miałam niemiła rozmowę z moją mamą... która stwierdziła że te prenatalne są po to by na koszty mnie naciągnąć. Ja się po prostu boję o swoje maleństwo. A jakie JEST Wasze zdanie
Na pewno nie zaszkodzi, a trzeba zaplacic jak prawie za wszystko w naszym kraju. Prenatalne jesli mowisz o yescie Pappa to tylko raz, bo tutaj okres organogenezy jest najwazniejszy. Chociaz ja robilam Pappa na NFZ i prywatnie, z racji tego, ze moja kuzynka urodzila bardzo chore dziecko. Wiec wole dmuchac na zimne.
 
No ja właśnie u tego co z synem robiłam najpierw umówiłam się na czwartek to 500 zł a później poszukałam że jest jakiś najlepszy w Białymstoku co już ma certyfikat i on amiopunkcje jako jedyny chyba w miescie wykonuje żądz i u niego 400 więc w piątek idę do tego z certyfikatem czyli ceny wszędzie podobne.
Ja wpadniesz szukałam z tym certyfikatem i trafiłam tu gdzie będę szła z chwilkę;)
 
reklama
Do góry