reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Trzeba brac pod uwagę ze ja nie wytrzymam tyle co wy z ciąża tylko bede miala wczesniaki od 28-34tyg gora
Ojej no tak . Trojaczki to jednak duże ryzyko
i rozwiązują wcześniej. Termin porodu na styczeń to taki wyliczony z miesiączki ale będą trojaczki wiec będziesz miała cięcie w grudniu ? Pewne zostaniesz mama jaka pierwsza na forum skoro między 28-34 tyg
 
reklama
Ja z synem mialam tylko 3 usg plus to. W szpitalu 3 razy ogolem nie mialam problemow ani plamien ani nic tylko nadciśnienie.
Na Nfz nie takie cuda się widzi, ja przez pierwszą ciąże miałam 2 usg bo trzecie pani dr umknęło ;) Nawet ginekologicznie nie badała jak nic się nie działo. Takie wejść, pogadać, spisać wyniki, jak dobrze się czuje to sio i następna wizyta za 4 tyg. Na fundusz ogólnie dużo zależy jak się trafi ale często jest problem z usg, a żeby dostać zdjęcie to już w ogóle.
Teraz prywatnie mam usg na każdej wizycie, fotela nie bo przez historie z krwiakiem wolał nie badać, dopiero teraz w 14tc pobrał cytologię. Na początku byłam co 2 tyg, teraz już co miesiąc i nie wiem jak wytrzymam, oszaleje chyba.
ojej ale przy trojaczkach to powinni bardziej jakos monitorowac.
ja wiem ze nfz to roznie to bywa raz lepiej raz gorzej
Bo chodzisz prywatnie ile płacisz za komplet?u mnie wizyta+usg 200zl ale ja niestety do lodzi musze
to ty na nfz placisz 200zl?? bo juz sie gubie prywatnie czy publicznie
 
Ojej no tak . Trojaczki to jednak duże ryzyko
i rozwiązują wcześniej. Termin porodu na styczeń to taki wyliczony z miesiączki ale będą trojaczki wiec będziesz miała cięcie w grudniu ? Pewne zostaniesz mama jaka pierwsza na forum skoro między 28-34 tyg
Tak ogolem na styczen z om ale przy trojaczkach listopad-grudzień
 
Hej! Pięknego dnia ! Ja za godzinkę wychodzę na prenatalne ;)
Mam odnośnie nich pytanie: Wy robicie prenatalne I, II i III trymestru? Wczoraj miałam niemiła rozmowę z moją mamą... która stwierdziła że te prenatalne są po to by na koszty mnie naciągnąć. Ja się po prostu boję o swoje maleństwo. A jakie JEST Wasze zdanie
 
reklama
Na Nfz nie takie cuda się widzi, ja przez pierwszą ciąże miałam 2 usg bo trzecie pani dr umknęło ;) Nawet ginekologicznie nie badała jak nic się nie działo. Takie wejść, pogadać, spisać wyniki, jak dobrze się czuje to sio i następ
Hej! Pięknego dnia ! Ja za godzinkę wychodzę na prenatalne ;)
Mam odnośnie nich pytanie: Wy robicie prenatalne I, II i III trymestru? Wczoraj miałam niemiła rozmowę z moją mamą... która stwierdziła że te prenatalne są po to by na koszty mnie naciągnąć. Ja się po prostu boję o swoje maleństwo. A jakie JEST Wasze zdanie
Ja z synem robiłam tylko pierwsze i drugie i ten lekarz co wykonywał je i moja prowadząca powiedzieli że 3 nie trzeba robić jak na tych obu jest wszystko oki. Ciekawe czy Twoja mama by była taka mądra jakby nie daj Boże wyszła jakąś wada serduszka np którą można leczyć już w brzuchu i byłoby wszystko oki dzięki wiedzy i badaniom mam sąsiadkę która właśnie nie robiła tych badań była wadą serca i to wyleczalna tylko musieli o tym przy porodzie wiedzieć no niestety takiej wiedzy nie mieli i dziecko po 2 dniach zmarło mi się zdaje że skoro mamy taką możliwość lepiej korzystać a człowiek nie na takie głupoty wydaje pieniądze . Owszem nasze mamy nie robiły takich badań moja nawet rodząc siostrę 18 lat temu w wieku 36 lat nie miała prenatalnych na szczęście mi tak nie gada widzi ile jest np w sprawie dla reportera że rodzice oboje zdrowi a dzidziuś chory. A najlepsze są komentarze ludzi o kosztach jakby oni to sponsorowali 😁
 
Do góry