reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny szukam inspiracji na salatki na Komunie. Na bank bedzie jarzynowa no bo to klasyk co jeszcze polecacie?
 
Dziewczyny szukam inspiracji na salatki na Komunie. Na bank bedzie jarzynowa no bo to klasyk co jeszcze polecacie?
1. Seler (taki tarty że sloik)+ wędzona pierś kurczaka/indyka+kukurydza+ananas z puszki+majonez+sól i pieprz
2. Makaron w ksztcie ryżu że świeżym, zielonym ogórkiem i szynką konserwowa, majonez+sól u pieprz
3. Pieczarki pokrojone w paski/kostke+ser żółty pokrojony w kostke+ czerwona fasola z puszki+ majonez
3zwykla pieczarkowa z białkiem jaja
4 sałatka z zupek chińskich ( nie robiłam ale widziałam że wiele koleznkek robi i podobno pyszna)
5. Sałatka z paluszków krabowych, kukurydzy, natką pietruszki, majonez
;))
Edit: jeszcze można zrobić śledziowa;) ziemniakami;p
Edit2: rukole/roszponke z wyolozonymi na niej jajkami sadzonymi (kilka sztuk) plus kawałki podsmazonego boczku/szynki parmnskiej , polane sosem musztardowym i posypane prażonymi ziarnami słonecznika i dyni
 
Dziewczyny szukam inspiracji na salatki na Komunie. Na bank bedzie jarzynowa no bo to klasyk co jeszcze polecacie?
1. makaron tortellini (najlepiej 3kolorowy z biedronki) + ogórek szklarniowy 1,5szt + papryka czerwona + czosnek (sporo - ja daję zwykle ok 5-6 ząbków) + feta - warzywa drobno pokroić, wszystko wymieszać z majonezem i przyprawami do smaku (ja zawsze daje pieprz, papryka słodka i ostra, ale nie solić, bo feta jest słona)
2. ona jest zawsze u nas hitem na imprezach:
dwa opakowania roszponki, pierś z kurczaka (usmażyć w przyprawie gyros lub po prostu w soli i pieprzu), czerwona cebula, pomidory suszone w zalewie (wystarczy kilka sztuk), prażony słonecznik + do tego sos: sos grecki z opakowania (wg instrukcji zrobić) + 3 łyżki majonezu, 3 łyżeczki miodu, 3 łyżeczki musztardy - wymieszać wszystko i polać sałatkę [emoji1786]
 
Ja mam super przepis i szybko się robi i pyszna
*Puszka kukurydzy
*Puszka czerwonej fasoli
*Por pokrojony w kosteczkę
*Ser żółty w kosteczkę ja przez taką kratkę kroje
*Papryka 1 w kostkę czerwona
*Ananas z puszki w kostkę często zostają 2-3 plastry
I majonez soli i pieprzu już nie daje pyszna
 
A ja polecam carpaccio z buraka
Screenshot_20200720_071444_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
 
reklama
Do góry