reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
To ja również 3mam kciuki żeby się udało dowiedzieć. Z córką dowiedziałam się w 15 rywale to było na 60% w 19 tyg już na pewno była dziewczyna :) ja liczę że też się dziś czegoś dowiem ale wiem że jest bardzo wcześnie na to, ale liczę na szczęście:p na którą idziesz? Ja mam na 11...
Ja później na 17.30 dopiero. Dziś zaczęłam 15 tydzień więc mam nadzieję, że już będzie widać i się dowiem.
 
Mnie piersi caly czas bola 14+1;p ale u mnie trojca rzadzi w sumie to od tygodnia czuje ich smyranie jak sie tam kręcą,a jak sie poloze na ich stronie to mnie wypychaja
 
Ostatnia edycja:
Ja Dziś skończyłam 12 tydzień. We wtorek mam swojego gin, A w środę genetyczne. Mam niesamowitego stresa. Cały czas się boję, Że pójdę i okaże się że już po ..., że te genetyczne się jednak nie odbędą. Od x czasu śni mi się, że umieram przy porodzie, albo że jestem do niczego jako matka. Nie wiem czy to normalne, ale bardzo się boję tego wszystkiego. Czy dzidziuś będzie zdrowy, czy sobie poradzimy jako rodzice ( jeśli to przezyje) ehh nie wiem.
Chyba moje stany depresyjno-lekowe zaczynaja o sobie dawać znać.
 
reklama
Do góry