reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny które posiadają detektor tętna proszę o oponię czy warto? Czy łatwo znaleźć samemu tętno i czy jest to bezpieczne?
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny miłego dnia życzę🙂
Dziewczyny które posiadają detektor tętna proszę o oponię czy warto? Czy łatwo znaleźć samemu tętno i czy jest to bezpieczne?
Ja posiadam i jestem zadowolona że go kupiłam. Najgorsze jest pierwsze znalezienie tętna dziecka mi to zajęło dwa dni ale tylko dlatego że bałam się dłużej "maltretować" brzuch no i dzidzia była bardzo nisko. Jak znalazłam to było na granicy kości łonowej. Teraz znalezienie zajmuje mi kilka sekund bo wiem gdzie szukać🙂 Najlepsze z tego jest to że mój mąż mógł usłyszeć bicie serduszka, niestety mój gin jeszcze nie wpuszcza osób towarzyszących na usg🙁 Nie używam go codziennie tak co 3-4 dni.
 
Dodam tylko że mi i alergia i astma się nasilily ;/ A leków trzeba było kilka odstawić bo brałam bardzo silne;/ więc czasami ciężko o oddech, A jak kg przybędzie może być jeszcze gorzej.
U mnie też jest kiepsko z alergią, też musiałam odstawić leki. Jeśli chodzi o astmę to na początku dokuczał mi kaszel alergiczny bardzo często. Teraz z jednym i drugim jest trochę lepiej niż na początku. Pewnie organizm się przyzwyczaił do braku leków. Kicham jedynie z jakieś 100 razy dziennie [emoji23]
 
Dziewczyny które posiadają detektor tętna proszę o oponię czy warto? Czy łatwo znaleźć samemu tętno i czy jest to bezpieczne?
Mam i polecam. Dobrze móc sobie sprawdzić, że u dzidziusia ok i serduszko ładnie bije.
Ostatnie dwa dni jest mi trudniej znaleźć, bo właśnie wcześniej było zawsze w jednym miejscu. Teraz muszę się naszukać. Chyba dzieciaczek już bardziej ruchliwy i dlatego.
 
Dzień dobry dziewczyny miłego dnia życzę🙂

Ja posiadam i jestem zadowolona że go kupiłam. Najgorsze jest pierwsze znalezienie tętna dziecka mi to zajęło dwa dni ale tylko dlatego że bałam się dłużej "maltretować" brzuch no i dzidzia była bardzo nisko. Jak znalazłam to było na granicy kości łonowej. Teraz znalezienie zajmuje mi kilka sekund bo wiem gdzie szukać🙂 Najlepsze z tego jest to że mój mąż mógł usłyszeć bicie serduszka, niestety mój gin jeszcze nie wpuszcza osób towarzyszących na usg🙁 Nie używam go codziennie tak co 3-4 dni.
Ile średnio pokazuje Ci puls maluszka? I który masz tydz ?
 
Mam i polecam. Dobrze móc sobie sprawdzić, że u dzidziusia ok i serduszko ładnie bije.
Ostatnie dwa dni jest mi trudniej znaleźć, bo właśnie wcześniej było zawsze w jednym miejscu. Teraz muszę się naszukać. Chyba dzieciaczek już bardziej ruchliwy i dlatego.
Ile pokazuje Ci puls średnio dzidziusia i który masz tydz?
 
Ile średnio pokazuje Ci puls maluszka? I który masz tydz ?
Na razie na puls nie patrzę tylko słucham bo słabo łapie jest jeszcze wcześnie skończyłam 13 tydzień raz pokazuje ok 160 a raz nic nie pokazuje. W moim detektorze trzeba trochę odczekać żeby pokazało puls na monitorze, jak dzidzia się w tym czasie kręci to ciężko żeby pokazało. Jeszcze nie sprawdziłam jednego ustawienia może na nim będzie inaczej. Nie słucham długo i to pewnie też dlatego.
 
U mnie też jest kiepsko z alergią, też musiałam odstawić leki. Jeśli chodzi o astmę to na początku dokuczał mi kaszel alergiczny bardzo często. Teraz z jednym i drugim jest trochę lepiej niż na początku. Pewnie organizm się przyzwyczaił do braku leków. Kicham jedynie z jakieś 100 razy dziennie [emoji23]
Ja z kichaniem podobnie;) niestety duszności i bóle w klatce męczą bardzo. Lekarz wspomniał że raczej będzie musiał coś włączyć gdyż inaczej mogę udusić maleństwo. W pon mam pulmonologa więc zobaczę. A Tobie życzę zdrówka;)
 
Kurcze, ja też się cały czas zastanawiam nad detektorem tętna.
Dzisiaj obudziłam się i miałam wrażenie, że mam całkowicie płaski brzuch, jakby ciąża się wchłonęła. Ale teraz jest już po 12, zjadłam śniadanie, przekąskę teraz idzie jagodzianka i już mi się wydaje, że więcej odstaje.
 
reklama
Ja w żadnej ciąży nie miałam takiego - szczerze nie wiedziałam nawet że można coś takiego kupić.
Znając siebie i bardzo trudne początki tej ciąży, wolę nie stwarzać dla siebie sytuacji do paniki. A zapewne nie raz bym się niepotrzebnie nakręciła.
Może nie mam racji i też by mnie to uspokoiło nie raz. Sama nie wiem.
Narazie skupiam się na walce z krwiakiem.
Miłego dnia.
 
Do góry