reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Przespałam dziś prawie pół dnia w jednej pozycji oczywiście... bol jakby lekko zelżał. Jeśli jutro będzie tak samo to pójdę. Choc przez tego swirusa trochę się boję... @Doti365 gratulacje! Ja dziś skończyłam 11 tydzień
 
reklama
Myślę, że jeśli to jest taki ból jak piszesz @Niespodziewajka to bym wolała skonsultować konkretnie. Mnie boli tylko jak kichnę, kaszle, szybko wstanę i to jest takie jak chwilowe pociągnięcie w okolicy jajników, a potem już jest ok.
Mam tak samo, ale tylko czasami. Nie wiem od czego to zależy.
Przespałam dziś prawie pół dnia w jednej pozycji oczywiście... bol jakby lekko zelżał. Jeśli jutro będzie tak samo to pójdę. Choc przez tego swirusa trochę się boję... @Doti365 gratulacje! Ja dziś skończyłam 11 tydzień
Tak jak dziewczyny mówią - jeśli nie będzie poprawy, warto to sprawdzić. Nie bój się świrusa, na pewno się nie zakazisz, ale warto wiedzieć, że kobiety w ciąży nie są w grupie ryzyka.

Jeszcze tak z innej paki. Właśnie jak któraś z Was napisała o mdłościach... Czy jest tu ktoś kto w ogóle nie ma już objawów ciąży? Miałam się nie nakręcać, ale znowu od dłuższego czasu nie czuje, że coś się dzieje. Mało tego dostałam wielki zastrzyk energii. Wiem, że powinnam się z jednej strony cieszyć, ale jak się nie czuję ciążowo w żaden sposób to strasznie mnie to niepokoi.
 
Mam tak samo, ale tylko czasami. Nie wiem od czego to zależy.

Tak jak dziewczyny mówią - jeśli nie będzie poprawy, warto to sprawdzić. Nie bój się świrusa, na pewno się nie zakazisz, ale warto wiedzieć, że kobiety w ciąży nie są w grupie ryzyka.

Jeszcze tak z innej paki. Właśnie jak któraś z Was napisała o mdłościach... Czy jest tu ktoś kto w ogóle nie ma już objawów ciąży? Miałam się nie nakręcać, ale znowu od dłuższego czasu nie czuje, że coś się dzieje. Mało tego dostałam wielki zastrzyk energii. Wiem, że powinnam się z jednej strony cieszyć, ale jak się nie czuję ciążowo w żaden sposób to strasznie mnie to niepokoi.
Mialam tak w 1 ciąży! Zastanawialam sie czy inne wtmyslaja czy co? A teraz porażka! Wszystko mnie dopada lacznie z zapaleniem dziasel, swiadem itp
 
Myślę, że jeśli to jest taki ból jak piszesz @Niespodziewajka to bym wolała skonsultować konkretnie. Mnie boli tylko jak kichnę, kaszle, szybko wstanę i to jest takie jak chwilowe pociągnięcie w okolicy jajników, a potem już jest ok.
Mam identyczne bóle jak Ty od samego początku ciąży. Właśnie w takich sytuacjach. I boli mnie jakby jajnik. Myślałam, że to dziwaczne, fajnie, że nie jestem sama [emoji16]
 
Mialam tak w 1 ciąży! Zastanawialam sie czy inne wtmyslaja czy co? A teraz porażka! Wszystko mnie dopada lacznie z zapaleniem dziasel, swiadem itp
A nie miałaś w ogóle, nic a nic? 😁 Ja miewałam bóle piersi i czasem drobne bóle brzucha, jak tylko znikają te objawy to dostaje ciężkich schiz. Ale i tak jak ja to określam "bóle", to jest za dużo powiedziane😂😂 Bardziej jakieś uczucie obrzęknięcia, w którym się dopatruje stanu błogosławionego. Ale fajnie, że miałaś bezobjawową ciąże :D to daje mi nadzieję, że będzie ok😌 Co do dziąseł - stan gorszy. Ale ja zawsze miałam problemy, teraz się pogłębiły. Zaciekawiło mnie to co stosujesz🙂
 
Mam tak samo, ale tylko czasami. Nie wiem od czego to zależy.

Tak jak dziewczyny mówią - jeśli nie będzie poprawy, warto to sprawdzić. Nie bój się świrusa, na pewno się nie zakazisz, ale warto wiedzieć, że kobiety w ciąży nie są w grupie ryzyka.

Jeszcze tak z innej paki. Właśnie jak któraś z Was napisała o mdłościach... Czy jest tu ktoś kto w ogóle nie ma już objawów ciąży? Miałam się nie nakręcać, ale znowu od dłuższego czasu nie czuje, że coś się dzieje. Mało tego dostałam wielki zastrzyk energii. Wiem, że powinnam się z jednej strony cieszyć, ale jak się nie czuję ciążowo w żaden sposób to strasznie mnie to niepokoi.
Powiem Ci ze mnie przez długi czas oprócz lekkiego bólu piersi, wzdec przez kilka dni i czasem lekkiego zmęczenia naprawdę totalnie nic nie było. W ogóle nie czułam się jak w ciąży. Aż przyszedł magiczny 12t0d i zwaliło mnie z nóg.. Płacz przeplatamy ze śmiechem, totalny brak sił, zmęczenie i senność.. 3 dni byłam polzywa i półprzytomna, aż nagle pyk i wszystko wróciło do normy. Już drugi dzień nie mogę narzekać, ale naprawdę to chyba była jakaś zemsta za super samopoczucie. Żadnych mdłości, wymiotów, boli przez cały czas
 
Powiem Ci ze mnie przez długi czas oprócz lekkiego bólu piersi, wzdec przez kilka dni i czasem lekkiego zmęczenia naprawdę totalnie nic nie było. W ogóle nie czułam się jak w ciąży. Aż przyszedł magiczny 12t0d i zwaliło mnie z nóg.. Płacz przeplatamy ze śmiechem, totalny brak sił, zmęczenie i senność.. 3 dni byłam polzywa i półprzytomna, aż nagle pyk i wszystko wróciło do normy. Już drugi dzień nie mogę narzekać, ale naprawdę to chyba była jakaś zemsta za super samopoczucie. Żadnych mdłości, wymiotów, boli przez cały czas
O kurcze, to tak jak u mnie. Tyle, że mnie ścięło w 6t0d na cały... jeden dzień😂😂 W dodatku ucieszyłam się, że w końcu się źle czuje. (wiem, że to głupio brzmi) Nie na długo🤪 Później w okolicach 7t był płacz, a raczej histeria, bo naczytałam się wiadomych historii nt ustąpienia objawów. Najgorzej, że nawet piersi mi wtedy totalnie zmiękły do tego wszystkiego. Byłam pewna, że coś jest nie tak. Na szczęście okazało się inaczej. A teraz znowu wrócił niepokój, czas do wizyty mi się strasznie dłuży. Cieszę się, że jednak, że są też osoby, które się czują tak jak ja... tak dobrze jak nie w ciąży😋

Ale trzeba przyznać, że późno Cię dopadło. Musiałaś się chyba zdziwić😁
 
reklama
Witajcie mamusie! Wstałam dziś i.... o wiele lepiej się czuje. Boli mniej, prawie wcale. Czasami tylko tak jakby przykurcz mnie miesnia złapał w udzie. Poza tym jest ok.

Co to "bezpieczeństwa ciąży przed corona" u mnie sprawa wygląda troszkę inaczej bo mam szereg chorób wspolistniejacych w tym cukrzycę ciążowa, astmę i Jeszce kilka ;) tak więc muszę uważać;)

Dziewczyny bardzo bardzo Sam dziękuję za słowa wsparcia! Gdyby nie Wy chyba bym zwariowała.
 
Do góry