reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja też właśnie od lekarki słyszałam że te testy z krwi często wychodzą fałszywe
Co lekarz to pewnie inna opinia ale mi usg wyszło dobrze a lekarka mocno zarekomendowała PAPP-A mówiąc, że usg nie jest tak dokładne jak te testy z krwi. Natomiast niektórym moim znajomym PAPP-A wychodziła tak, że kwalifikowali się pod amniopunkcje płodu a dziecko urodziło się zdrowe :/ więc jak ktoś bardzo źle znosi stres to sama nie wiem, co bym doradziła. Moja mama nie miała testów z krwi a ma zdrowe dzieciaki.
 
reklama
Co lekarz to pewnie inna opinia ale mi usg wyszło dobrze a lekarka mocno zarekomendowała PAPP-A mówiąc, że usg nie jest tak dokładne jak te testy z krwi. Natomiast niektórym moim znajomym PAPP-A wychodziła tak, że kwalifikowali się pod amniopunkcje płodu a dziecko urodziło się zdrowe :/ więc jak ktoś bardzo źle znosi stres to sama nie wiem, co bym doradziła. Moja mama nie miała testów z krwi a ma zdrowe dzieciaki.
Nasze mamy to wogole nie miały za bardzo o niczym pojęcia ale to może i dobrze się nie martwiły nie było badań beta HCG inne nawet USG nie miały a dzieci było dużo były pewnie spokojniejsze myślę że część kiedyś nawet nie wiedziały kiedy poród.
 
Ja się wstrzymywałam ze względu na dolegliwości. Uznałam, że nic na siłę. Mężczyzna ( chyba 😅 ) zrozumiał. Okazało się, że być może była to najlepsza decyzja, bo niedawno, po kolejnym USG, okazało się, że mam krwiaka i to dosyć dużego. Niestety seks zakazany przy krwiaku.
 
To jakbym czytała o sobie boje się skurczów i plamienia. Po zatym powiem Wam że z synem w ciąży bym na USG biegała co drugi dzień a teraz jakoś nie podoba mi się jak mi tam gmeraja po pierwszej wizycie pobrała mi lekarka cytologię i na drugi dzień miałam śluz przybrudzony brązowy i już głupie myśli po tej wizycie na nfz też jakis dziwny upławy miałam i jakoś teraz wolę tam żeby nie grzebali a narazie jeszcze USG dowcipnie wiec jakoś wolę unikać takich wizyt
Asiu ja też po ostatnim usg plamiłam wieczorem na brązowo ale lekarka mnie uprzedzała że tak sie może zdarzyć i ciesze sie że to było ostatnie dowcipne a teraz już bedą przez brzuch
 
Hej dziewczyny 😉 ja rano obudziłam się wyjątkowo w dobrym stanie bo nie było kwasu w buzi 😁 ale po śniadaniu standardowo wrócił 🤢😭 poza tym znów brzuch mnie bolał jakbym cała noc trzymała ale po 20minutach przeszło. Humorek dzisiaj dobry bo mdłości póki co nie ma i czuję się lepiej jak wczoraj .
 
U mnie było wapno zmieszane z trocinami! A zawsze się dziwiłam że co poodkurzam i zmyje podłogi to pył na wszystkim ...
U mnie było to samo 🤦🏻‍♀️Usuwanie tych trocin to była masakra.
[QUOTE="Kundlica, post: 19746214, member: 198484"


@KasiaKar wiadomo co z tym prywatnym? [emoji4]
[/QUOTE]
Ostatnio pisałam z adminką chyba w poniedziałek i wspominała ze choroba cis ja bierze wiec nie chce jej tak atakować ciagle wiadomościami. Dziś jeszcze poczekam i jutro do niej się odezwę.

Wlasnie czekam na mamę w aucie, byłyśmy na małych zakupach. Spódnice sobie kupiłam wiec jestem happy😃
 
Tez miałam w planach odchudzić się przed ciążą. Nawet poczyniłam w tym kierunku pewne kroki, ponieważ trochę przytyło mi się w ostatnim czasie. No, ale nie zdążyłam. Na razie staram się regularnie spacerować (wczoraj 7km szybkim tempem, dziś wszystko boli [emoji1]) i nie przesadzać z jedzeniem. Po następnej wizycie mam zamiar wdrożyć dodatkowe ćwiczenia jeśli wszystko będzie ok :).
A mi sie udalo 7 kg na minusie wiec teraz moge tyc[emoji1]
Ald mam doła....
 
reklama
Do góry