reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Spoko. W sumie nie wiem po co.pytam, bo raczej i tak nic na razie nie kupie. Robie wstepny kosztorys remontu i juz mnie glowa boli od wydatków 😅
Calkiem mozliwe, ze bede was teraz zadrwczac zdjęciami wszelkimi, ale nie zrazajcie.sieA ;) na pierwszy ogien tapeta, zdjecie nizej, do pokoju trojki dzieci, dwoch chłopców i dziewczynki. Zakochalam sie w niej, mojemu mężowi sie bardzo podoba tez, ale nie wiem czy nie za dziewczeca. Druga rzecz- łóżko dla starszegi synka. Jak mlodziki sieto.urodza, to bedzie mial prawir 2 lata i dostanie nowe łóżko. Ktore fajniejsze wg was?
Zobacz załącznik 1142027Zobacz załącznik 1142028Zobacz załącznik 1142029

Łóżko pierwsze a co do tapety to dla mnie taka bardziej dziewczyńska właśnie.
Ja też zamierzam kłaść tapetę na jednej ze ścian i bardzo mi się podobają leśne motywy. W ulubionych mam takie:
9fa75450429ea61abe7d239ec5a5.jpg

193f5e7b4fb28421d1be07617025.jpg
 
Spoko. W sumie nie wiem po co.pytam, bo raczej i tak nic na razie nie kupie. Robie wstepny kosztorys remontu i juz mnie glowa boli od wydatków 😅
Calkiem mozliwe, ze bede was teraz zadrwczac zdjęciami wszelkimi, ale nie zrazajcie.sieA ;) na pierwszy ogien tapeta, zdjecie nizej, do pokoju trojki dzieci, dwoch chłopców i dziewczynki. Zakochalam sie w niej, mojemu mężowi sie bardzo podoba tez, ale nie wiem czy nie za dziewczeca. Druga rzecz- łóżko dla starszegi synka. Jak mlodziki sieto.urodza, to bedzie mial prawir 2 lata i dostanie nowe łóżko. Ktore fajniejsze wg was?
Zobacz załącznik 1142027Zobacz załącznik 1142028Zobacz załącznik 1142029
Tapeta super. Jak się boisz że będzie zbyt dziewczęco to zrób tapetę tylko na jednej scianie.
Wzięłabym drugie
 
Hej piękne!!! 30 stron do nadrobienia 😱😱 .. Ogólnie dziś zaczynam 14 tydzień, a od tygodnia mam okropne bóle głowy i śpiączkę, nie jestem w stanie funkcjonować, mam nadzieję że nie zostanę stąd wykluczona 😂😂 od początku ciąży mam problem z obrzękiem błon śluzowych nosa i z tym też nie jestem w stanie nic zrobić 🤷‍♀️🤷‍♀️ ogólnie nie czuje tego "złotego czasu" ciąży, więcej energii miałam w 1 trymestrze 😂...postaram się wrócić do żywych i Zacząć się w końcu na biezoca udzielać i żyć, pozdrawiam Was cieplutko!! 🥰
 
Spoko. W sumie nie wiem po co.pytam, bo raczej i tak nic na razie nie kupie. Robie wstepny kosztorys remontu i juz mnie glowa boli od wydatków 😅
Calkiem mozliwe, ze bede was teraz zadrwczac zdjęciami wszelkimi, ale nie zrazajcie.sieA ;) na pierwszy ogien tapeta, zdjecie nizej, do pokoju trojki dzieci, dwoch chłopców i dziewczynki. Zakochalam sie w niej, mojemu mężowi sie bardzo podoba tez, ale nie wiem czy nie za dziewczeca. Druga rzecz- łóżko dla starszegi synka. Jak mlodziki sieto.urodza, to bedzie mial prawir 2 lata i dostanie nowe łóżko. Ktore fajniejsze wg was?
Zobacz załącznik 1142027Zobacz załącznik 1142028Zobacz załącznik 1142029
Ja uwielbiam tematy remontowe, sami urządzamy dom, jeszcze trochę nam zostało więc dla mnie to przyjemność oglądać zdjęcia z remontu. Tapeta super, ale łóżko 1 mi się bardziej podoba.
 
Hej dziewczyny przepraszam, że się nie odzywałam ale dziś rano zaczęłam plamić. Przełożyłam wizytę usg prenatalne na dziś. Jestem po usg i wszystko jest ok serduszko bije🙂 Lekarz nie znalazł przyczyny krwawienia. Dostałam dodatkowo luteinę i mam leżeć. Jutro oddaję krew na test pappa. Teraz biorę się za czytanie. Muszę nadrobić 47 strono_O Dziewczyny które mają detektor tętna jaki polecacie?
 
Przed weekendem dotarł do mnie detektor z Aliexpress. Szedł jakieś 3 tygodnie. Działa bez zarzutu.
Hej dziewczyny przepraszam, że się nie odzywałam ale dziś rano zaczęłam plamić. Przełożyłam wizytę usg prenatalne na dziś. Jestem po usg i wszystko jest ok serduszko bije[emoji846] Lekarz nie znalazł przyczyny krwawienia. Dostałam dodatkowo luteinę i mam leżeć. Jutro oddaję krew na test pappa. Teraz biorę się za czytanie. Muszę nadrobić 47 strono_O Dziewczyny które mają detektor tętna jaki polecacie?
 
reklama
Do góry