reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Jakie macie objawy? Ja mam cyce powiększone,a ze sa juz ogromne to na domiar zlego jeszcze sie powiekszyly i ujedrnily, jak mloda mi zgniecie sutka to wyć moge z bolu.. do tego zapach, mdlosci , ochota na kabanosy :p jak zawsze slodkie chcialam tak teraz mi nie smakuje, i moj organizm domaga sie witamin wiec warzywa i owoce(kwasne) aaa i paprykarz po ktorym mnie mdli :p

Jedynym objawem odróżniającym stan, który mam teraz z tym przemiesiączkowym to ogromna niechęć do kawy 😅 Mam obolałe piersi i czasami jest mi niedobrze ale nie wiem czy to przez ciążę, czy przez nawał pracy jaki miałam w ostatnim tygodniu i ogromny stres jaki powodował.... poprostu to mój pierwszy raz i nie wiem czego się mam spodziewać po ciąży 😅
 
reklama
Jedynym objawem odróżniającym stan, który mam teraz z tym przemiesiączkowym to ogromna niechęć do kawy 😅 Mam obolałe piersi i czasami jest mi niedobrze ale nie wiem czy to przez ciążę, czy przez nawał pracy jaki miałam w ostatnim tygodniu i ogromny stres jaki powodował.... poprostu to mój pierwszy raz i nie wiem czego się mam spodziewać po ciąży 😅
Ja kawe jeszcze moge pic ale odrzuca mnie od zoltego sera 😂 sam zapach mnie brzydzi a jadlam go w pistek 😂
 
Haha... Ja też nie planowałam i sama nie wiem na jaki wynik testu teraz czekam. Ale skoro tu jestem to chyba na plusie :) piciem w majówkę się nie przejmuj za mocno. Na początku dziecko nie jest połączone z matką łożyskiem więc ono się nienapilo. Natura wie co robi i wie że zanim kobieta się skapuje że będzie mama to minie trochę czasu

Dziękuję bardzo, no mam nadzieję że wszystko będzie ok.
Powiedzcie mi kiedy idziecie do lekarza.?
Ja jutro pójdę zrobić krew i po jutrze też zeby zobaczyć czy hormon ładnie rośnie
 
Dziękuję bardzo, no mam nadzieję że wszystko będzie ok.
Powiedzcie mi kiedy idziecie do lekarza.?
Ja jutro pójdę zrobić krew i po jutrze też zeby zobaczyć czy hormon ładnie rośnie
Jutro ide bo potrzebuje zaswiadvzenie do pracy i info zeby zrezygnowac ze zlobka ;) takie dostalam z Michasią w 4 tyg ciazy.
 
Fajnie :)
No ja nie planowałam teraz dziecka ale cieszę się bardzo.
Majówka niestety pilam dużo alkoholu i teraz martwię się

Nie przejmuj się naprawdę alkohol w tym momencie dziecku nie zaszkodzi... Ja się martwię czymś groźniejszym... stłukł nam się szklany termometr... byłam pewna, że był galowy bo kupiłam go z 2-3 lata temu, oczywiście mój facet nie widząc nigdy na oczy rtęci to odkurzył... zorientowałam się rano gdy znalazłam kilka rtęciowych kulek... Co prawda spaliśmy przy uchylonym oknie w innym pokoju ale sumiennie posprzątaliśmy dopiero po odnalezieniu rtęci... gdy dziś zobaczyłam dwie kreski to pierwsze o czym pomyślałam to właśnie o tym zdarzeniu 😑
 
Nie przejmuj się naprawdę alkohol w tym momencie dziecku nie zaszkodzi... Ja się martwię czymś groźniejszym... stłukł nam się szklany termometr... byłam pewna, że był galowy bo kupiłam go z 2-3 lata temu, oczywiście mój facet nie widząc nigdy na oczy rtęci to odkurzył... zorientowałam się rano gdy znalazłam kilka rtęciowych kulek... Co prawda spaliśmy przy uchylonym oknie w innym pokoju ale sumiennie posprzątaliśmy dopiero po odnalezieniu rtęci... gdy dziś zobaczyłam dwie kreski to pierwsze o czym pomyślałam to właśnie o tym zdarzeniu 😑

Poczytaj w internecie jest dużo takich pytań !
 
Nie przejmuj się naprawdę alkohol w tym momencie dziecku nie zaszkodzi... Ja się martwię czymś groźniejszym... stłukł nam się szklany termometr... byłam pewna, że był galowy bo kupiłam go z 2-3 lata temu, oczywiście mój facet nie widząc nigdy na oczy rtęci to odkurzył... zorientowałam się rano gdy znalazłam kilka rtęciowych kulek... Co prawda spaliśmy przy uchylonym oknie w innym pokoju ale sumiennie posprzątaliśmy dopiero po odnalezieniu rtęci... gdy dziś zobaczyłam dwie kreski to pierwsze o czym pomyślałam to właśnie o tym zdarzeniu 😑


Myślę że nie masz czym się martwić. Ja osobiście kiedyś za dzieciaka zbilam i mialam 3 latkai bawiłam się tymi kulkami . :) taka mądra bylam hehe
 
reklama
Nie przejmuj się naprawdę alkohol w tym momencie dziecku nie zaszkodzi... Ja się martwię czymś groźniejszym... stłukł nam się szklany termometr... byłam pewna, że był galowy bo kupiłam go z 2-3 lata temu, oczywiście mój facet nie widząc nigdy na oczy rtęci to odkurzył... zorientowałam się rano gdy znalazłam kilka rtęciowych kulek... Co prawda spaliśmy przy uchylonym oknie w innym pokoju ale sumiennie posprzątaliśmy dopiero po odnalezieniu rtęci... gdy dziś zobaczyłam dwie kreski to pierwsze o czym pomyślałam to właśnie o tym zdarzeniu 😑
Grunt abys tego nie dotykala ;) nic sienie stanie
 
Do góry