reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
U mnie jest to samo, przychodnie otwierają 7:30 ja przyjeżdżam o 7:00 i już 10 osób przede mną stoi. Czekam na moment aż ciąża będzie widoczna wtedy będę szła na początek od razu sobie a teraz wystoję jakoś..
Niestety widziałam u siebie w diagnostyce kobiety z widocznym brzuchem na samym końcu kolejki wychodzącej poza budynek. Jak się człowiek sam nie odezwie, to ze świecą szukać empatycznych ludzi.
 
Przeciez kobiety w ciazy bez kolejki !!!!!
Ja już byłam kilka razy w laboratorium i za każdym razem gdy przychodzi kobieta w widocznej ciąży do przodu to i tak jest afera że co ona sobie myśli jak oni już godzinę stoją. Najgorsze że najwięcej szumu robią starsze kobiety że gdzie te się cisną a przed nimi jak byk na drzwiach że kobiety w ciąży i z dziećmi mają pierwszeństwo. Ja na razie dałam sobie spokój i stoje w kolejne ale w dalszych etapach już nie zamierzam.
 
Jeśli masz chodzone l4 to możesz jechać bez problemu. Jeśli leżące to już ryzyko.
A ja właśnie ostatnio widziałam post na FB na grupie "porady prawne" i padło pytanie o wyjazd w czasie L4 ciążowego. No i padły odpowiedzi, że L4 nie jest na ciąże, tylko na dolegliwości współistniejące i że można wyjść na spacer, na zakupy, do apteki. Żadne wakacje, wyjścia towarzyskie nie wchodzą w grę. I właśnie ciekawa jestem jak to w końcu jest.
 
Ja mam synka i gdzieś tam marzę też o córeczce, ale jak będzie chłopiec to też się uciesze. Co do przeczuć to jedyne myślę o tym że może być syn bo z męża strony u mężczyzn się chłopcy rodzą. Jedynie chciałabym już wiedzieć bo ciekawość zżera kto tam siedzi ;)
 
Ja już byłam kilka razy w laboratorium i za każdym razem gdy przychodzi kobieta w widocznej ciąży do przodu to i tak jest afera że co ona sobie myśli jak oni już godzinę stoją. Najgorsze że najwięcej szumu robią starsze kobiety że gdzie te się cisną a przed nimi jak byk na drzwiach że kobiety w ciąży i z dziećmi mają pierwszeństwo. Ja na razie dałam sobie spokój i stoje w kolejne ale w dalszych etapach już nie zamierzam.
U mnie w przychodni jest tylko informacja, że pierwszeństwo mają kobiety z dziećmi. Ciężarne normalnie stoją w kolejce, nawet żaden facet nie puści. Dlatego ja staram się pobierać krew tylko prywatnie. Umawiam się na godzinę i mam pewność, że przyjadę, wejdę i wyjdę. Jedynie ostatnie badania robiłam na NFZ bo było ich strasznie duzo i trochę kosztowały (tokso, HIV, WR i wiele innych).

Ale jak mam jechać z samym moczem i morfologia, to zdecydowanie prywatnie.
 
Marmolada molly najlepiej powiedzieć lekarzowi i napisac do ZUS i pracodawcy ze zmieniamy miejsce pobytu, tak przeczytałam w internecie . Choć ja nie wiem czy w czasie korony są kontrole ??
 
reklama
Myślisz, że może to mieć coś wspólnego z acardem? Biorę w ciąży. Czasami w nocy budzę się ze zdrętwiałą ręką...
Odkąd biore nie małam takich problemów. Rozmawiałam dziś z lekarzem i zalecił Magne b6 2x1 mówi że powinno pomóc jeśli nie to wizyta u neurologa.
 
Do góry